hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Survivor Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Zuhal Kalaycıoğlu merak edildi!

  Son dakika: Survivor Aleynanın annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında Zuhal Kalaycıoğlu merak edildi
  expand

  Survivor 2024 yarışmasında bu akşam Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesinin açıklamaları damga vurdu. Survivor 2021 yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi ve kız kardeşi gündeme gelmişti. Zuhal Kalaycıoğlu kızıyla ilgili olan polemiklere sosyal medyadan cevaplar veriyor. Survivor Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu'nun kim olduğu araştırılıyor. İşte Survivor Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla da gündeme geldi. Zuhal Kalaycıoğlu adıyla açılan Twitter hesabından paylaşılan ''Evlatlarım benim kırmızı çizgim...Günlerdir Cansu’ya ve bana huzur vermeyen çok çirkin söylemlerde bulunan Ayşe’nin anne ve babasını esefle kınıyorum'' açıklaması gündeme düştü.

  Zuhal Kalaycıoğlu kimdir?

  Survivor Gönüllüler takımında yer aldıktan sonra kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi merak edildi. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu'dur. Zuhal Kalaycıoğlu 1 Eylül 1977 yılında doğmuştur. Survivor Aleyna'nın annesi 41 yaşındadır. Yalova'lı olan Zuhal Kalaycıoğlu İstanbul'da yaşamaktadır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow