hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Survivor Batuhan kimdir, nereli? Survivor Batuhan kaç yaşında? Survivor Batuhan'ın boyu ve kilosu merak edildi!

  Son dakika: Survivor Batuhan kimdir, nereli Survivor Batuhan kaç yaşında Survivor Batuhanın boyu ve kilosu merak edildi
  expand

  Survivor Batuhan Karacakaya'nın kardeşi ve annesi Gülhayat Karacakaya yarışmada sıklıkla gündeme geliyor. Survivor 2021 ünlüler kadrosunda dizilerden tanınan isim Batuhan Karacakaya da yer alıyordu. Survivor Batuhan Karacakaya yarışmada oyunları kazandıktan sonra 'Melisa' diye sesleniyor. Birçok izleyici Batuhan'ın Melisa diye seslendiği kişiyi de araştırıyor. Melisa Karacakaya Batuhan'ın kardeşi olarak biliniyor. Survivor 2021'de Ünlüler takımında yer alan Batuhan Karacakaya bu yıl All Star'a katıldı. Batuhan Karacakaya hakkında bilgiler araştırılıyor. Peki ama Survivor Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte Survivor Batuhan Karacakaya instagram, Twitter bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor 2021 Ünlüler takımında yer alan Batuhan Karacakaya’in kaç yaşında ve nereli olduğu araştırılıyordu. ALL Star yarışmasında ise Batuhan Karacakaya son 7'ye kalan isimler arasında yer alıyor. İşte Aşkı Memnu dizisinde Bülent karakterine hayat veren yeni Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya hakkında merak edilenler...

  2021 yılında Batuhan Karacakaya başarılı bir performans sergilemişti. Survivor 2021 yarışmasında Batuhan Karacakaya 13 Haziran 2021 akşamı eleme potasında yer alıyor. Survivor Batuhan'ın elenip elenmediği SMS oylaması sonucuna göre belli oldu.

  Survivor All Star yarışmasında Batuhan Karacakaya final adayları arasında gösteriliyor. 

  Survivor Batuhan kimdir? 

  Survivor 2021 ünlüler takımında yer alan Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul doğumludur. Aşkı Memnu'nun Bülent'i olarak tanınan Batuhan Karacakaya'nın yükselişi ise Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat gibi isimlerle birlikte rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi ile olmuştur. İki sezon boyunca oynadığı bu dizide Batuhan Karacakaya, Ziyagil Ailesinin küçük oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Ardından Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almış ve bu dizide de Mert Karakteri ile ekrana gelmiştir.

  Ayrıca bir diğer tanınmış oyuncu Öykü Çelik ile ilgili bilgilere ulaşmak için tıklayınız...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Batuhan Karacakaya ayrıca sinema filmlerinde de rol almıştır. Aşk Tesadüfleri Sever filminde Mehmet Günsür 'ün çocukluğunu canlandırmıştır.

  Ekranlardan bir süre uzak kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşadığı değişim ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde ise Diriliş Ertuğrul adlı dizi ile ekrana gelen Batuhan Karacakaya, Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan 'ın canlandırdığı Ertuğrul karakterinin kardeşi Dündar'ı oynadı.

  Survivor Batuhan hangi dizilerde oynadı?

  Diriliş: Ertuğrul (TV Dizisi, 4 Sezon, Dündar Bey, 2016-2017)

  Uzun Hikaye (Mustafa (15 Yaş, Sinema Filmi, 2012)

  Umutsuz Ev Kadınları (TV Dizisi, 3 Sezon, Mert, 2011-2013)

  Sen De Gitme (Selim, TV Dizisi, 2011)

  Aşk Tesadüfleri Sever (Özgür, Sinema Filmi, 2011)

  Bekle Beni (Salih, Sinema Filmi, 2010)

  Dersimiz Atatürk (Sinema Filmi, 2009)

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow