SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 11 - 12 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralaması belli oldu!

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 11 - 12 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralaması belli oldu!

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 11 - 12 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralaması belli oldu!

Survivor'da kim elendi, kim gitti? sorusu araştırılıyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında son bölümde eleme heyecanı yaşandı. Survivor’da kim elendi? sorusunun yanıtı merak ediliyor. 12 Mayıs SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları yanıt buldu. 11 - 12 Mayıs akşamı yayınlanan bölümde SMS sıralaması exxen platformundan duyuruldu. Hafta boyunca gerçekleşen ilk dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı ve Kırmızı takımdan Batuhan’ın adı eleme potasına yazıldı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Kırmızı takım kazandı ve Mavi takımdan Poyraz’ın adını eleme adayı olarak belirledi. Survivor'da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu belli oldu. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor 18. hafta SMS sıralaması, puan durumu exxen web sitesinden açıklandı. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da eleme heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı (18. hafta SMS oylaması) 11 - 12 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyurdu. Survivor 2021 son bölümde mavi ve kırmızı takımında eleme heyecanı yaşandı. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanan SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda etti. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 11 Mayıs 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler... 

Survivor'da kim elendi 11 Mayıs 2021?

Survivor’da elenen isim belli oldu. Survivor’da eleme adayı olarak Batuhan ve Poyraz’ın adları yazıldı. Survivor kim elendi sorusu gündemden düşmüyor. 11 Mayıs 2021 akşamı Survivor SMS puan durumu, oy sıralaması araştırılıyor. Survivor 2021 bu akşam elenen isim kim olacak? İzleyicilerin merakla beklediği sorunun yanıtı birazdan belli olacak. 

SURVİVOR'DA BU AKŞAM KİM ELENDİ?

Acun Ilıcalı kırmızı takımdaki SMS birincisini ''Kırmızı takımda cumartesi akşamı yapılan oylamada takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak kırmızı takımın seyirci oylaması birincisi Berkay'' cümleleriyle duyurdu. 

Kırmızı takım SMS birincisi Berkay, ''Herkesten Allah razı olsun, bu duyguyu yaşamak istiyorum.'' dedi.

Acun Ilıcalı mavi takım birincisini ''Survivor 2021'de pazar akşamı yapılan seyirci oylamasında takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak oylamayı birinci olarak tamamlayan yarışmacımızın ismini açıklıyorum: Poyraz.'' ifadeleriyle açıkladı.
 
Poyraz, ''Beni destekleyenlere teşekkür ediyorum. Berkay'ın birinci olması bizim işleri değiştirdi. Kendisini tebrik ediyorum.'' dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mavi takım seyirci oylaması ikincisi Steven oldu. Steven ''Yapmam gereken çok şey var, SMS atanlara teşekkür ederim.'' açıklamasını yaptı. Berkay eleme adayı olarak, ''Bu hafta takımdan kimsenin ayrılmasını istemediğimiz için bu duruşu bozmamak adına İsmail abiyi söylemek istiyorum.'' cümleleriyle İsmail'in adını söyledi. 

İsmail Balaban, ''Strateji yapmak istedik. Hakkımızda hayırlısı. Umarım karşı takımdan bir isim göndermeyi başarırız.'' cümleleriyle karşılık verdi.

Mavi takımdan eleme adayı olan Dora, ''Bu olasılığı daha önce konuşmuştuk zaten. Erkek potasındaki adaylar bu topun altına rahat rahat girdik. Çok güzel günler yaşadık, bundan sonra da inşallah yaşayacağız. Berkay'ın birinci olmasını kutluyorum.'' ifadelerini kullandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sergen ise ''Bir riske girdik, taşın altına elini sokmayı herkes kabul etti. Güçlü olan tabii ki de çıkacak, az SMS sahip olan aramızdan biri elenecek.'' dedi.

Survivor'da haftanın eleme adayı olan isimleri:

Batuhan
İsmail
Dora
Sergen

Survivor'da elenen isim Sergen Bayar oldu. Sergen, ''Buraya bir şekilde eleneceğimi bilerek geldim. Survivor serüvenim bitecekti. Alabildiğimi alıp mutlu bir şekilde ayrılmak istiyorum.'' dedi. 

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 11-12 Mayıs  SMS oylaması sonucu belli oldu. Kırmızı takımdan Berkay, Mavi Takımdan Poyraz birinci oldu.

Kırmızı Takım SMS sıralaması

5 Aleyna Çalışkan
4 Batuhan
3 Aleyna
2 İsmail
1 BerkayHaber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mavi Takım SMS sıralaması
6- Sergen
5- Merve
4- Ayşe
3- Dora
2- Steven
1- Poyraz