magazin haberleri

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 27 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralaması belli oldu!

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 27 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralaması belli oldu!

Survivor bu akşam kim elendi, kim gitti? sorusu araştırılıyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi yaşanıyor. Survivor’da kim elendi? sorusu gündemden düşmüyor. 27 Nisan SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları yanıt bulacak. Survivor'da her iki takımında SMS birincisi belli oldu. Hafta boyunca gerçekleşen dokunulmazlık oyununu hem Ünlüler hem Gönüllüler kazanmıştı. Survivor'da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merak ediliyor. Survivor'da 27 Nisan 2021 akşamı eleme konseyi heyecanı yaşanıyor ve oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanmıştı. Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan’ın adı eleme potasında yer aldı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı kazandı ve Ünlüler takımı İlayda’yı aday gösterdi. Bu akşam gerçekleşecek olan eleme gecesinde Ünlüler ve Gönüllüler takımından SMS birincisi belli oldu ve iki eleme adayı daha söylendi. Steven ve Sergen diğer eleme adayı olan isimler oldu. Eleme konseyi gecesinde bir isim yarışmaya veda edecek. Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor 16. hafta SMS sıralaması, puan durumu exxen web sitesinden açıklanacak ve sonuçlar merak ediliyor. İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları...

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (16. hafta SMS oylaması) 27 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 27 Nisan 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler... 

Survivor'da kim elendi 27 Nisan 2021?

Survivor’da elenen isim belli oldu. Survivor’da ilk iki eleme adayı olarak Aleyna ve İlayda isimleri belirlendi. Bu akşam SMS oylamasında birinciliği kazanan kişiler birer eleme adayı daha söyledi. 

SURVİVOR 4 MAYIS 2021 KİM ELENDİ?

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 27– 28 Nisan SMS oylaması sonucu henüz belli olmadı. Survivor'da SMS birincileri belli oldu.
Gönüllüler takımında Poyraz birinci oldu. Poyraz, ''Beni tekrar birinci yapan herkese sonsuz teşekkür ederim.'' dedi.Ünlüler takımında ise İsmail birinci oldu. Yaptığı açıklamada İsmail, ''Gerçekten çok zor bir gün geçirdim, aklım ailemde. Kafam karışık. Birincilik bana iyi geldi.'' dedi. 

Gönüllüler takımında 1. olan Poyraz, ''Başlarda performansa göre karar veriyordum. Artık psikolojime önem verdim. Son düzlüğe iki hafta kaldı. Kendimi iyi hissedeceğim şekilde karar vermek istiyorum. Geçen hafta Reşat'ın gidişiyle kendime geldim. Reşat ile güzel günler geçirdik. Gittiği zaman ben tekrar nerede olduğumu anlamış oldum. Steven 1. olduğunda Reşat'ı söylemişti ve Reşat olması gerekenden erken ayrıldı. Ben de o yüzden bu hafta Steven demek istiyorum.'' ifadelerini kullandı. Böylece üçüncü gitme adayı Steven oldu. Steven, ''Reşat'ın adını performansa göre söylemiştim. Şu anda o ismin ben olduğunu düşünmüyorum. Saygı duyuyorum. Söylenmesi gereken bir isim olduğumu düşünmüyorum.'' diyerek karşılık verdi. 

İsmail, ''Herkesi performansa göre yazdım. Buraya geldiğimde hata aramaya gelmedim. O yüzden hata aramaya gerek yok. Hatasız kul da yok. Sergen demek istiyorum.'' diyerek 4. eleme adayını belirtti. Survivor'da haftanın 4. eleme adayı olan Sergen Bayar, '' Bir sebep söylemeye bile gerek yok artık. Ama tabii ki herkesin gerekçesi var buna da saygı duymak düşer. Finale kadar gitmek istiyorum. Elenirsem üzülürüm. Elenmezsem elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim.'' cümleleriyle karşılık verdi. 

Survivor'da son duruma göre 4 eleme adayı belli oldu. İşte o isimler...

Aleyna Çalışkan
İlayda Şeker
Steven Salam
Sergen Bayar
Survivor 2021 yarışmasına bu hafta veda eden isim İlayda oldu. İlayda Şeker dedesiyle olan diyaloglarıyla izleyicinin sevgisini kazanmıştı. İlayda, ''Gerçekten size çok teşekkür ederim. Beni destekleyen, 16 hafta boyunca SMS atan tanıdığım ve tanımadığım insanlara teşekkür ederim. Ailem bana ilk hafta elenme daha sonra elenirsin diyorlardı. 16. haftayı bitirdim. Ben kendi adıma mutluyum. Bir şeyleri başarabildim. Sporcu kimliği olmadan 16 hafta boyunca parkurlarda koşup kendimi geliştirdiğime inanıyorum.'' dedi. 


Survivor Ünlüler SMS sıralaması

Survivor Ünlüler SMS oylaması birincisi belli oldu. İsmail birinci olurken diğer yarışmacıların sıralaması da belli oldu. 

Ünlüler takımı SMS sıralaması

5 İlayda
4 Melis
3 Sergen
2 Batuhan
1 İsmail
Survivor Gönüllüler SMS sıralaması

Survivor Gönüllüler SMS oylaması birincisi belli oldu. Poyraz birinci olurken diğer yarışmacıların sıralaması da açıklandı.

Gönüllüler takımı SMS sıralaması

7 Berkay
6 Aleyna Çalışkan
5 Dora
4 Steven
3 Ayşe
2 Aleyna
1 Poyraz

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS