hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Yasak Elma dizisi Çağatay kimdir, öldü mü? Berk Oktay diziden neden ayrıldı?

  Son dakika: Yasak Elma dizisi Çağatay kimdir, öldü mü Berk Oktay diziden neden ayrıldı
  expand

  Yasak Elma dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Çağatay karakteri yeni sezonda ön plana çıktı. Berk Oktay'ın hayat verdiği Çağatay karakteri Kumru ile olan yasak aşk ile gündem oldu. İşte Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Berk Oktay, Yasak Elma'nın yeni sezonunda ilgi odağı olan karaktere hayat veriyor. Yıldız'ın eşi olan Çağatay karakteri Kumru ile olan yasak aşk ile dizinin gündemine oturdu. İşte Berk Oktay'ın hayatıyla ilgili bilgiler...

  Yasak Elma Çağatay kimdir?

  Çağatay kırk yaşında, yakışıklı, iyi eğitimli, zengin, modern, çalışkan bir adamdır. Büyük bir kargo firmasının sahibidir. En büyük özelliği müzmin bekar olmasıdır. Hayatında hep kadınlar olur ancak hiç biriyle evliliğe yanaşmaz. Feride ve Çağatay’ın babası Hasan Ali boşandıklarında henüz ergen yaşlarda olan Çağatay annesinin dolduruşları yüzünden babasıyla görüşmeyi kesmiştir. Bugüne kadar annesiyle hiç bir kız arkadaşını tanıştırmamıştır. Annesine saygıda kusur etmez ama kendi hayatına da fazla müdahale ettirmez.


  Arkadaşlarının sevgilileri Çağatay’ı hep potansiyel tehlike olarak görürler. Çağatay, yakışıklı karizmatik ve çapkın olduğundan, daha da fazlası, asla evlenmeyi düşünmediğinden onunla arkadaşlık etmesinden tedirgin olurlar. Çağatay ise kendi hayatından çok memnundur. Onun prensipleri vardır ve onunla birlikte olmak isteyen kişi onun hayatına ve şartlarına adapte olmak zorundadır. Ne var ki, Çağatay’ın Yıldız’la tanışması onun bütün dengeleri alt üst edecektir. Yıldız sayesinde hem değişecek, hem babasıyla ilişkisi yeniden şekillenecek, hem de annesi Feride’nin tepkisini çekerek annesi ve Yıldız’ın arasında kalacaktır.

  Son dakika: Yasak Elma dizisi Çağatay kimdir, öldü mü Berk Oktay diziden neden ayrıldı


  Berk Oktay kimdir?

  28 Ekim 1982'de Ankara'da dünyaya gelen Oktay, profesyonel kariyerine manken olarak başladı. 2007 yılında "Tatlı Bela Fadime" dizisiyle oyunculukla tanıştı. Ardından "Akasya Durağı" ve "Arka Sokaklar" dizileriyle adını duyurdu. Show TV'de yayınlanan romantik komedi "İlişki Durumu: Karışık" ve "İlişki Durumu: Evli" dizilerinde rol aldı.
  Berk Oktay'ın Oynadığı Diziler
  İlişki Durumu: Karışık/Can Tekin/2015
  İlişki Durumu: Evli/Can Tekin/2016
  Tatlı Bela Fadime/Levent/2007
  Akasya Durağı/Murat/2008
  Arka Sokaklar/Sinan/2009
  Alev Alev/Murat/2012
  Benim Hala Umudum Var/Hakan/2013
  Aşktan Kaçılmaz/Berzan/2014
  Savaşçı/Kaan/2017

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow