hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son durum! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi, kanal değiştirdi mi? Son dakika: EDHO bu hafta var mı, başlıyor mu?

  Son durum Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi, kanal değiştirdi mi Son dakika: EDHO bu hafta var mı, başlıyor mu
  expand

  ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilgili geçen hafta birbirinden önemli açıklamalar yapılmıştı. Peki ama EDHO 2 Kasım 2021 akşamı ekranda olacak mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili son durum...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  6 sezon boyunca ilgiyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı araştırılıyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Oktay Kaynarca konuyla ilgili son yaptığı açıklamayla hayranlarını üzmüştü. Peki ama EDHO bu hafta var mı?

  EDHO bu akşam var mı?

  Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca Instagram hesabından yaptığı açıklamada ““At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han.... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim... Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…” ifadelerini kullandı.

  EDHO'nun yapımcısından açıklama

  Bir diğer açıklama yapımcı Onur Tan'dan geldi. Duygusal bir yazı kaleme alan Tan şu ifadelere yer verdi;

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ''Şöyle afili bir veda bile edemedim... 7 yılın içinde kendi içimde biriken gözyaşlarımı bile dökemedim... çok ani ve zamansız ayrılıklar, sevdiklerimizin bu dünyadan göçleri bizlere ayrılık acısını çok zaman tattırdı... hiç mi biri bu ayrılık kadar zor olmadı, inanın hepsi çok zor oldu... Yeryüzünde bizi neler beklerse beklesin, insanoğlu doğdukça ve öldükçe, insanoğlu yaşadıkça, hak ve doğruluk denen şey de var olacaktır... Doğru başladığına inandığım, bu işin hakkını da 7 yıldır birlikte çalıştığım tüm iş ve ekip arkadaşlarımın emeklerine ve çabalarına sonsuz teşekkürlerimi sunarak, bizi seven, gönül veren, bizi eleştirirken bile seven, çok sevdiğinde yerlere göklere sığdıramayan izleyicilerimize de sonsuz minnet ve şükranlarımı sunabiliyorum ancak kendi adıma... Dünya döndükçe, ben yaşadıkça hep daha iyisini yapmaya gayret edeceğime söz veriyorum... Dilerim 200 bölüm boyunca tüm bu yazılan güzel eser başta olmak üzere, desteğini her zaman arkamda hissettiğim güzel ekibimize, can veren tüm aktör arkadaşlarımın hissiyatlarına ve başarılarına, ekran başında sevgiyle takipte kalan siz değerli izleyicilere layık olabilmişimdir...''

  ''Dizi bitti, serbestsiniz'' iddiaları

  Gazeteci Birsen Altuntaş EDHO'nun son durumuyla ilgili, '' atv, yeni sezon tanıtım filminde yer verdiği ve günlerce tanıtımını yaptığı diziyle ilgili sessizliğini korudu. Ekiple hiçbir bağlantı kurmadı. Bunun üzerinde Eşkıya ekibi bugün oyuncuları arayıp “Dizi bitti, serbestsiniz” dedi.  Bu sezon anlaşılan 22 yeni oyuncuya rol aldıkları 200. bölümün ödemesi yapılıp sözleşmeleri geri veriliyor. Çekilen 200. bölüm de ekibin kasasında duruyor. Dizinin başka bir kanala geçme durumu ise şimdilik söz konusu değil.'' ifadelerini kullandı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow