Haberler... MasterChef kim kaç puan aldı? Son bölüm puanları kim önde? 14 Ocak 2022 MasterChef final (Hasan Eren) puan durumu!

Haberler... MasterChef kim kaç puan aldı? Son bölüm puanları kim önde? 14 Ocak 2022 MasterChef final (Hasan Eren) puan durumu!

Haberler... MasterChef kim kaç puan aldı? Son bölüm puanları kim önde? 14 Ocak 2022 MasterChef final (Hasan Eren)  puan durumu!

MasterChef'te kim kazandı, kim şampiyon oldu? soruları gündemde. 13 - 14 Ocak 2022 akşamı final turu ilk günü oynandı ve yarışmacıların puan tablosundaki durumları merak ediliyor. MasterChef Türkiye'de büyük finale son saatler kaldı. TV8'de yayınlanan yarışma programında Hasan ya da Eren şampiyon olacak. Büyük finalde ilk turu kim kazandı sorgulamaları hız kazandı. Eren ve Hasan arasında şampiyonluk heyecanı artarak ilerliyor. MasterChef Türkiye'nin 2021 şampiyonu en çok araştırılan konular arasında puan durumu yer alıyor. Hasan Biltekin ve Eren Kaşıkçı arasında geçen şampiyonluk mücadelesinin galibi kupayı alacak. Son puan durumuna göre kim kaç puan aldı? Peki ama 13 Ocak 2022 MasterChef puan durumunda kim önde?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

MasterChef’te final mücadelesi ilk gününde puan durumu belli oldu. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jürisinde bulunduğu MasterChef Türkiye'de yarışmacılar heyecan dolu bir güne merhaba dedi. Bugün yarışmacılar son kez MasterChef Türkiye evinde uyuyacak ve cuma günü bir kişi şampiyon olacak. Peki ama Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği MasterChef Türkiye'de şampiyon kim olacak? 

Finalistler Hasan ve Eren, mutfakta üç ayrı yemek yaptı ve şeflerden yüksek oy almaya çalıştı. İlk turda puan durumuna göre Eren önde gidiyor. Peki ama finalin ilk gününde kim kaç puan aldı? İşte MasterChef'te yaşananlar ve son puan durumu...

MasterChef Türkiye kim kaç puan aldı?

MasterChef Türkiye'de şampiyon Cuma günü belli olacak. 13 Ocak 2022 tarihli puan durumu netleşti. 

İlk oyunda yarışmacılar eleme turunda yaptıkları yemeği tekrar yaptı. Yapılan yemekleri değerlendiren jürinin verdiği puanlara göre Eren 24, Hasan 20 puan aldı.
İkinci oyunda yarışmacılardan dört ana malzeme seçmeleri ve bu malzemeler ile yaratıcı bir tabak çıkarmaları söylendi. Sürenin sonunda tadım yapan şeflerin değerlendirmesi ile Hasan ve Eren, 19’a puan aldı.
Üçüncü oyunda Eren farkı açtı
Hasan Mehmet Şef'ten 6 puan aldı. Eren ise 7 puan aldı.

Somer Şef Hasan'a 7 puan verirken Eren'e de 7 puan verdi.
Danilo Şef Hasan'a 7 puan verirken Eren'e 8 puan verdi.

65 59

Oylamada son durumu SOmer Şef açıkladı. Hasan 82 puanda Eren 84 puanda. 


Danilo Şef Eren'e 8 puan verdi. Hasan'a ise 7 puan verdi.
Somer Şef Eren'e 8 puan verdi. Hasan'a ise 7 puan verdi.
Mehmet Şef Eren'e 8 puan verirken Hasan'a ise 7 puan aldı.

Eren 108 puan Hasan ise 103 puanla son yemeğini yapacak. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mehmet Şef imza tabağı oylamasında Hasan'a 8 puan verdi. Eren'e ise 8 puan verdi.
Danilo Şef imza tabağı oylamasında Hasan'a 8 puan verdi. Eren'e ise 9 puan verdi.
Somer Şef Hasan'a 8 puan verdi.

MasterChef Türkiye 2021'in birincisi Eren oldu. Somer Şef ''Benim verdiğim puan hem üreticimize selam çakıyor hem de Eren Kaşıkçı'yı şampiyon yapıyor.'' diyerek 9 puan verdi.