hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şule (Şulemsi) Kayatürk kimdir, kaç yaşında, nereli?

  Şule (Şulemsi) Kayatürk kimdir, kaç yaşında, nereli
  expand

  Sosyal medyada zengin hayatlarıyla dikkat çeken isimler arasında yer alan Şule (Şulemsi) Kayatürk kimdir? sorgulamaları hız kazandı. Dilan Polat'ın arkadaşı olduğu belirtilen 26 yaşındaki Şule Kayatürk'ün de serveti nasıl elde ettiğine yönelik iddialar gündeme geldi. İşte Dilan Polat'ın arkadaşı olan Şulemsi (Şule Kayatürk) ile ilgili detaylar...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasıyla birlikte gözler bir anda diğer fenomenlere çevrildi. Bunlardan biri de Şulemsi kullancı adıyla Şule Kayatürk. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Şule Kayatürk'ün hayatı, kariyeri ve mesleği hakkında bilgiler merak ediliyor.

  ŞULEMSİ (ŞULE KAYATÜRK) KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

  Şule Kayatürk, 1.75 boyunda ve oğlak burcu ve Ankaralıdır. Şule Kayatürk, bir dönem 100 kilonun üzerine çıkmış olsa da son zamanlarda büyük bir zayıflama yaşayarak yaklaşık 54 kiloya düşmüştür. Şulemsi takma adıyla bilinen Şule Kayatürk, eşi Yasin Türk ile yollarını ayırma kararı almıştır. Uzun süreli bir evlilikleri olan bu fenomen çift, beklemedik bir şekilde boşanma kararı almıştır ve bu karar, takipçilerini şaşırtmıştır.

  Şule (Şulemsi) Kayatürk kimdir, kaç yaşında, nereliİkilinin ayrılığına dair "aldatma" söylentilerine dair herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştır. Daha sonra eşiyle bir süre ayrılık yaşayan Şule Kayatürk, Umre sırasında eşiyle çektikleri bir fotoğrafı paylaşarak barıştıklarını duyurmuştu. 2013 yılından bu yana aktif olarak sosyal medyada etkin olan Şule Kayatürk, farklı mecralarda da kendine yer edinmiştir. Makyaj sanatçılığı, sosyal medya etkileyiciliği ve YouTube içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren bu fenomenin, kendi adını taşıyan bir güzellik merkezi bulunmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şule (Şulemsi) Kayatürk kimdir, kaç yaşında, nereli

  Makyaj sanatçılığı, sosyal medya etkileyiciliği ve YouTube içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren Şule Kayatürk'ün kendi adını taşıyan bir güzellik merkezi bulunmaktadır. Sulemsi olarak tanınan Şule Kayatürk’ün, 26 yaşında 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yata sahip olduğu iddia edildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow