magazin haberleri

Survivor'da kim elendi, adadan kim gitti? İşte 25 Şubat 2020'de Survivor'dan elenen isim

Video: Survivor'da kim elendi, adadan kim gitti? İşte 25 Şubat 2020'de Survivor'dan elenen isim

Survivor’dan elenen isim ünlüler takımı SMS sıralaması sonuçlarının açıklanmasıyla ortaya çıktı. Survivor 2020 eleme adayları arasında yer alan yarışmacılar arasından en az oyu alan kişi adaya veda etti. Peki, Survivor’dan kim elendi, 25 Şubat 2020 son bölümde adadan kim gitti?

Survivor 2020 ada konseyi bir yarışmacının programa veda etmesiyle sonuçlandı. Geçtiğimiz günlerde ünlüler takımı kendi arasında yaptıkları oylamada elenmesi için önerdikleri ilk ismi belirlemişti. Sıralamaların açıklanmasıyla birlikte en çok oyu alan iki yarışmacı da iki isim daha belirledi.


Söylenen iki ismin de eklenmesiyle birlikte elenmesi için önerilen kişi sayısı üçe çıktı. Bu üç kişiden en az oyu alan yarışmacı ise programa veda etti.


ÜNLÜLER TAKIMINDA İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?


Ünlüler takımı kendi arasında yaptığı oylamada Melis ve Derya arasında kaldı. Oyların sayılmasıyla birlikte Derya'nı’ Melis’ten daha fazla oy alması nedeniyle ilk eleme adayı Derya olarak açıklandı.


Diğer eleme adayları ise SMS sıralamasında en yüksek oyu alan kişiler tarafından belirlenecek ve belirlenen isimlerden en düşük oyu alan kişi yarışmaya veda edecek.


SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?


Derya’nın da yer aldığı listede sonradan 2 isim daha eklendi. Bu üç isim arasından en az oyu alarak programdan elenen yarışmacı ise Melis oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS