magazin haberleri

Dün akşam Survivor'da kim elendi? Aycan Yanaç Survivor'dan elendi mi?

Dün akşam Survivor'da kim elendi? Aycan Yanaç Survivor'dan elendi mi?

Survivor'dan elenen isim kırmızı ve mavi takım öncesi son ünlüler gönüllüler konseyine veda eden kişi oldu. Aycan, Sercan, Yunus Emre ve Elif'in eleme adayı olduğu gecede ünlülerin üçe düşmesinin ardından kurallar da değişti. Peki, Survivor'dan kim elendi, dün akşam adadan kim gitti?

Survivor 2020’nin son ünlüler-gönüllüler konseyinde bir yarışmacı daha adaya veda etti. Peş peşe vedaların gerçekleşmesiyle birlikte 4 kişiye düşen ünlüler takımı bu hafta da tüm dokunulmazlıkları kaybedince takımın tamamı eleme adayı olarak belirlenmişti.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

Bayram haftasının araya girmesiyle birlikte geçtiğimiz hafta adada eleme olmamış ve yarışmacılar yemeklerle birlikte bayram sevinci yaşamıştı. Canlı yayında oynanan oyunlarla da yarışma tarihinde bir ilk gerçekleştirilmiş hemen ardından da Instagram canlı yayın rekoru kırılmıştı. Geçtiğimiz hafta oynanan dokunulmazlıklarda iki mağlubiyet elde eden ünlüler ilk olarak Yunus Emre ve Elif’i eleme adayı olarak belirlemişti. Bu hafta da dokunulmazlıkların kaybedilmesinin ardından Aycan ve Sercan yeni eleme adayları oldu.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ, ELENEN İSİM KİM OLDU?

Eski takımların son eleme konseyinde adaylar arasında yer alan Aycan, Sercan, Yunus Emre ve Elif dörtlüsünden en az oyu alarak adaya veda eden isim Aycan oldu.

Ilıcalı geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada bir takımın üç kişiye düşmesi durumunda oyunun bireysele döneceğini duyurmuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS