hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Final oyununda Batuhan herkesle kavga ediyor!

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Final oyununda Batuhan herkesle kavga ediyor
  expand

  Survivor fragman videosu Hikmet’in vedasının ardından final oyunlarının başlayacağını gösterdi. Dün akşam eleme adayları arasında yer alan Hikmet, Adem ve Nisa arasından adaya veda eden isim Hikmet oldu. İşte Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı ve 28 Haziran’daki bölümde yaşanacaklar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor’da final dörtlüsü belli oldu. Dün akşam gerçekleşen Dominik’teki son elemede adaya veda eden isim Hikmet oldu. Hikmet’in elenmesinin ardından da final oyunlarına geçiş yapıldı. Final oyunlarındaki sistemde ise kalan 4 yarışmacı arasından sonuncu olan İstanbul’daki finalde ilk eleme adayı olacak, aynı şekilde oynanacak ikinci oyunda sonuncu olan yarışmacı yine finalde ikinci eleme adayı olacaklar.

  Bu iki aday İstanbul’daki finalde ilk etapta oylanacaklar ardından biri yarışmaya veda edecek ve son 3 isim kalacak. Burada ise bir kez daha sıfırdan oylama yapılacak.

  SURVİVOR 2022 YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  Final oyunlarında Ayşe’nin tavırlarından rahatsız olduğunu belirten Batuhan sırayla herkesle tartışma yaşayacak. Ayşe’nin taklidini yapan Batuhan onun gülmesinden rahatsız olduğunu ifade edince Adem de konuya dahil olacak ve “herkes senin istediğin gibi olamaz” diyecek. Adem’in bu sözlerinin ardından Batuhan ve Adem’in arası da gerilecek. Batuhan söylenmelerine devam edince Nisa “Batuhan yeter” diyecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow