hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Üçüncü eleme adayı kim olacak?

  Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… Üçüncü eleme adayı kim olacak
  expand

  Survivor fragman videosu haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununun oynanacağı günde nelerin yaşanacağını gösterdi. Hikmet’in Adem ve Batuhan’ın birbirlerinin isimlerini söylememesiyle ilgili yaptığı açıklamanın etkileri bu bölümde de devam edecek. İşte Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı ve 27 Haziran’daki bölümde yaşanacaklar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan isim Batuhan olmuştu. İlk iki dokunulmazlığı kazanan Batuhan hem kolyenin sahibi olmuş hem de iki kez isim söyleme hakkı elde etmişti. İlk kolyesinde Nisa’nın ikinci kolyesinde de Hikmet’in adını veren Batuhan böylelikle Nisa, Hikmet potasını oluşturmuştu. Bugün oynanacak üçüncü ve son oyunun ardından yeni eleme adayı açıklanacak ve 3 aday arasından en düşük oyu alan kişi Survivor’a veda edecek.

  SURVİVOR 2022 YENİ BÖLÜM FRAGMANI 27 HAZİRAN 2022 PAZARTESİ

  Pazartesi günü ekranda olacak bölümde Hikmet’in konseydeki açıklamaları konuşulmaya devam edecek. Hikmet “biz yarışlara çıkarken ismimizin söyleneceğini biliyoruz ve stresle çıkıyoruz” açıklamasında bulunmuştu. Batuhan ve Adem’in birbirlerinin isimlerini söylememesi nedeniyle parkurlarda daha rahat olduklarını ifade etmişti. Bu nedenle kendilerinin hem kazanma oranının daha düşük olduğunu hem de isimlerinin söylenme olasılığının daha fazla olduğunu belirtmişti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow