hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor 2023'e veda isim belli oldu

  Survivor 2023e veda isim belli oldu
  expand

  Survivor'ın dün akşam yayınlanan son bölümde hafta boyu dokunulmazlık oyunu oynayan ve ada konseyinde eleme adayı seçen ünlüler ve gönüllüler, eleme konseyi öncesinde iletişim ödülü oyununda kozlarını paylaştı. Eleme potasında yer alan Aziz, Gizem Avcı, Tunga ve Senem'in SMS oylama sıralaması Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Konseyde konuşan Ilıcalı, bir yarışmacının daha veda edebileceğini söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor 2023, TV8 ekranlarında tüm hızıyla başladı. Eleme konseyi öncesinde Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı sezonun ilk iletişim ödül oyununu kazanmak için parkurda karşı karşıya geldi. Oyun öncesi ödül yarışmacıların yakınlarından gelen mesajlar olarak açıklandı. Sevdiklerinden gelen resimli mektupları okumak isteyen ünlüler ve gönüllüler takımı iletişim oyununda nefes kesen mücadeleyi ekranlara getirdi. Kadınlar ve erkeklerin ayrı ayrı karşılaştığı oyunda her iki takım da adeta canla başla savaştı.

  Heyecanlı oyunda kadınlar mücadelesinin kazananı ünlüler oldu. Erkekler karşılaşmasında Halil'in sayısıyla ünlüler takımı parkurda ipi göğüsledi. Böylece Survivor'da ünlüler yakınlarından gelen fotoğraflı mesajları okuma şansı kazandı. Ödül sonrası takım yarışmacıları mektupları okurken gözyaşlarını tutamadı.

   

  Bu hafta eleme adayları gönüllüler takımından çıkmıştı. İlk eleme adayı Aziz olarak belirlenmişti. Konseyde yapılan oylamalar sonucunda potaya giren diğer isimler Gizem Avcı, Tunga ve Senem olmuştu.

  Yeni sezonuna 15 Ocak günü başlayan Survivor'da üçüncü eleme heyecanı geride kaldı. Eleme adaylarının belirlenmesinin ardından, salı akşamı Aziz, Gizem Avcı, Tunga ve Senem için SMS oylaması başlamıştı. Acun Ilıcalı oy sonuçlarını gecenin sonunda yapılan ada konseyinde açıkladı. En az SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Gizem Avcı oldu. Survivor'dan elenen yarışmacı üzüntüsünü gizleyemedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Gizem Avcı sporcu geçmişi olmamasına rağmen mücadelesinde başarılı olduğunu söyledi. Acun Ilıcalı da kendisini seçmelerde beğenerek aldıklarını belirterek övgü yağdırdı.

   

  Konseyde önemli açıklamalar yapan Acun Ilıcalı bir yarışmacının daha veda edebileceğini söyledi. Bu sezon Berdan Mardini, Seçkin Piriler ve Yusuf Güney'in ardından veda sinyali veren Acun Ilıcalı "'Zorluklarla ilgili taviz verilmeyecek. Yarın çok büyük bir ihtimalle bir yarışmacımız daha Survivor'dan ayrılacak. Her şeyi barındıranın Survivor olmasını istiyoruz. Yarına bırakmamın sebebi de son bir görüşme yapmak istiyor'' ifadelerini kullandı.

  Survivor'dan kendi istediği ile ayrılacak sürpriz isim yeni bölümde belli olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow