Survivor Aleyna annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna babası kim, nerede?

Survivor Aleyna annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna babası kim, nerede?

Survivor Aleyna annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna babası kim, nerede?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu merak ediliyor. Survivor 2021 yarışmasında bu akşam Ayşe ve Aleyna'nın aileleri arasındaki tartışma gündem oldu. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu babasıyla problemler yaşadığını da belirtmişti. Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesinin adı merak ediliyor. Survivor Aleyna olarak bilinen Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi ve kardeşi sıkça konuşuluyor. Survivor Aleyna'nın annesinin adı Zuhal Kalaycıoğlu'dur. Zuhal Kalaycıoğlu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar Survivor'a damga vurdu. Peki ama Aleyna Kalaycoğlu'nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, Twitter Instagram adresi ne?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor 2021 yarışmacıları arasında yer alan Ayşe ve Aleyna'nın aileleri tartıştı. Sosyal medyada tartışma devam ederken Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesinin açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Peki ama Survivor Aleyna'nın annesi kimdir, kaç yaşında? Nereli, ne iş yapıyor? İşte Zuhal Kalaycıoğlu'nun Twitter Instagram adresleri ve paylaşımları...

Zuhal Kalaycıoğlu Twitter ne yazdı?

Yaptığı açıklamalar sonrası Zuhal Kalaycıoğlu Twitter adresini kapattı.

Survivor Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla da gündeme geldi. Zuhal Kalaycıoğlu adıyla açılan Twitter hesabından paylaşılan ''Evlatlarım benim kırmızı çizgim...Günlerdir Cansu’ya ve bana huzur vermeyen çok çirkin söylemlerde bulunan Ayşe’nin anne ve babasını esefle kınıyorum'' açıklaması gündeme düştü. Zuhal Kalaycıoğlu bugün yaptığı paylaşımda, ''Acun Ilıcalı eminim ki tüm detaylarıyla konulara hakimsiniz. Siz yarışmacınıza sahip çıkmadınız. Gücünüzü kullanıp kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız.'' dedi. 

Survivor Aleyna'nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu kimdir?

Survivor Gönüllüler takımında yer aldıktan sonra kırmızı takıma geçen Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi merak edildi. Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu'dur. Zuhal Kalaycıoğlu 1 Eylül 1977 yılında doğmuştur. Survivor Aleyna'nın annesi 41 yaşındadır. Yalova'lı olan Zuhal Kalaycıoğlu İstanbul'da yaşamaktadır.