hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor Anıl kimdir, elendi mi? Survivor Anıl Berk Baki sevgilisi İlayda kaç yaşında? Survivor 2022 All Star Anıl Berk Baki instagram adresi!

  Survivor Anıl kimdir, elendi mi Survivor Anıl Berk Baki sevgilisi İlayda kaç yaşında Survivor 2022 All Star Anıl Berk Baki instagram adresi
  expand

  Survivor 2022 All Star Ünlüler ve Gönüllüler yarışmasında yer alacak isimler belli oldu. Survivor 2022 Gönüllüler takımına Anıl Berk Baki de dahil oldu. Peki ama Anıl Berk Baki kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Anıl Berk Baki'nin hayatı hakkında bilgiler araştırılıyor. Survivor Gönüllüler'de oynayan Anıl Berk Baki'nin kim olduğu sorgulanıyor. TV8'de yayınlanan Survivor yarışması 15 Ocak'ta ekrana gelecek. Peki ama Anıl Berk Baki hangi dizilerde oynadı?

  Anıl Berk Baki kimdir?

  1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Anıl Berk Baki lise eğitimini Galatasaray lisesinde tamamladı.

  Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki Yelken sporu ile ilgilenmektedir aynı zamanda milli sporcudur.

  Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdüren 30 yaşındaki Survivor yarışmacısı,  Yelken ve crossfit dışında uzun süre amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow