magazin haberleri

Survivor Aycan ile Survivor Atakan arasında aşk mı başladı?

2019 Survivor yarışmacısı Atakan'ın kendi döneminde Yunanistan takımı oyuncusu Katerina Dalaka ile adı aşk dedikodularına çıkmış ve yarışmada da yakınlaştıkları görülmüştü. Dalaka'da aradığını bulamayan Atakan Işıktutan ismi şimdilerde Survivor Aycan ile anılmaya başlandı. Sosyal medya hesabından Aycan Yanaç ile story paylaşan Survivor Atakan'ın bu paylaşımının ardından aralarında aşk dedikoduları çıktı.2019 Survivor Türkiye-Yunanistan programına katılan Atakan Işıktutan’ın adı yarışma sürecinde Yunan atlet Katerina Dalaka ile anılmıştı. Yarışmada Dalaka ile yakınlaşan Survivor Atakan, programın sona ermesinin ardından Yunan güzelle arkadaş olduklarını belirtti. Dalaka’nın sevgilisi Dimitris Fidirikos ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşması ise ikilinin hayranları büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

 Katerina Dalaka’da aradığı aşkı bulamayan Atakan’ın gönlünü başka bir Survivor güzeline kattırdığı iddia edildi. Survivor Aycan Yanaç ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Atakan Işıktutan aşk haberini gündeme taşıdı.

Programının final kararından sonra Almanya’ya dönmeyi erteleyen Aycan Yanaç yaz tatilinin keyfini çıkartmak için Çeşme’nin yolunu tuttu.

Gece arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Aycan Yanaç gittiği mekanda Survivor Atakan ile karşılaştı. Bu tesadüfün ardından Survivor Atakan’ın “Yakalandı” notuyla paylaştığı kare ise sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS