Survivor Ayşıl kimdir? Ayşıl Özaslan kaç yaşında, hangi sezonda, ne zaman yarıştı?

Survivor Ayşıl kimdir? Ayşıl Özaslan kaç yaşında, hangi sezonda, ne zaman yarıştı?

Survivor Ayşıl kimdir? Ayşıl Özaslan kaç yaşında, hangi sezonda, ne zaman yarıştı?

Survivor Ayşıl 2022 All Star sezonuna katılan 4 yedek isimden biri oldu. Parviz’le birlikte ünlüler takımına yedeklerden dahil olan Ayşıl’ın hangi sezonda yarıştığı ise merak konusu oldu. Peki, Survivor Ayşıl kimdir, Ayşıl Özaslan ne zaman yarıştı?

Survivor 2022’de ikinci haftada 4 isim all star yedek kadrodan yarışmaya dahil oldu. Nisa, Yunus Emre, Ayşıl ve Parviz’in katıldığı programda Ayşıl ünlüler takımına geçti. Kıyasıya rekabetin yaşandığı programda Ayşıl’ın kariyeri ise merak konusu oldu. İşte Ayşıl’ın hayatıyla ilgili bilgiler…              

SURVİVOR AYŞIL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NE ZAMAN YARIŞTI?

1978 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.  Marmara Üniversitesi'nde Dış Ticaret okuduktan sonra New York’ta Berkeley College üniversitesine giderek ekonomi eğitimi aldı. Bir dönem Amerika'da yaşamaya başlamış ve kendisine bir işletme açmıştı. Daha sonra tekrar Türkiye'ye dönerek özel bir firmayla anlaşmış ve 7 yıl bu firmanın Türkiye müdürlüğünü yaptı.

Çocukluk yaşlarından beri spora ilgi duyan ve sporla ilgilenen Ayşıl Özaslan, 20 senedir çeşitli spor dallarıyla uğraşmıştır. Ayrıca Almanca, Rusça, İngilizce olmak üzere 4 dil bilmektedir.

Daha önceden Survivor ve Fear Factor yarışmalarına katılmış bir isim olan Ayşıl Özaslan, "Boxun Yıldızları" programına da katılmıştır.

Yarışmacı @aysilozaslan Instagram hesabını kullanıyor. 2007 sezonunda yarışan Ayşıl, Kanaryalar Aslanlar sezonunu ikinci sırada tamamlamıştı.