Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Berkay kardeşi ve babası kim?

Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Berkay kardeşi ve babası kim?

Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021 Berkay kardeşi ve babası kim?

2021 Survivor gönlüllüler takımında yer alan Berkay Yuvakuran’ın hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. “Ünlü ailenin ünsüz çocuğu olarak Survivor’da şampiyon olmak istiyorum!” sözüyle damga vuran 2021 Survivor yarışmacısı Berkay Yuvakuran kimdir, kaç yaşında? Berkay Yuvakuran’ın babası Semih Yuvakuran kimdir? Berkay Yuvakuran’ın kardeşleri..

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2021 Survivor Gönüllüler takımına katılan yeni isim Berkay Yuvakuran oldu. 2021 Survivor Gönüllüler takımına yedek oyuncular arasından dahil olan Berkay Yuvakuran kendisini hırslı, eğlenceli ve sinirli bir kişilik olarak tanımlıyor. Survivor’a katılma amacının buradaki heyecanı sonuna kadar yaşamak ve savaşçı kimliğini ortaya koyup Türkiye’ye göstermek olarak anlatıyor. İşte Semih Yuvakuran’ın oğlu Berkay Yuvakuran’ın biyografisi..

BERKAY YUVAKURAN KİMDİR?

Berkay Yuvakuran, 2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul, Şişli’de dünyaya gelmiştir. Aslen Bursalı'dır. Nişantaşı Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. 23 yaşındaki yarışmacı, mesleğinin de futbolculuk olduğunu belirtiyor. İlgilendiği bir diğer spor dalının da basketbol olduğunu ifade eden Berkay Yuvakuran, bekardır.

Türk futbol tarihinin en önemli isimlerinden birisi olan, bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray’da oynayan eski milli futbolcu Semih Yuvakuran’ın oğludur. Aile kökleri Makedonya’ya dayanan Berkay Yuvakuran, baba tarafından Bursa’lıdır. Üçüz olarak dünyaya gelen Berkay Yuvakuran’ın Utku ve Alperen isminde kardeşleri vardır. Berkay Yuvakuran’ın kardeşi Utku Yuvakuran, Beşiktaş takımında kalecilik yapmaktadır. Berkay Yuvakuran futbol hayatına Pendikspor’un alt yapısında başlamıştır. 

BERKAY YUVAKURAN INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Instagram hesabı olduğunu belirten Berkay Yuvakuran, Instagram'da 'berkayyuvakuran' ismiyle yer almaktadır.

 

UTKU YUVAKIRAN KİMDİR?

Utku Yuvakuran, 2 Kasım 1997 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Süper Lig takımlarından Beşiktaş'ta forma giymektedir. Sol Bek mevkisinde oynamış eski millî futbolcu Semih Yuvakuran'ın oğludur. Futbola Beylerbeyi'nde başladı. 2015-16 sezonunda daha 18 yaşında 3. Lig'deki takımın kalecisi oldu ve 35 lig maçında forma giydi. Yuvakuran, 2016'da Beşiktaş'a kiralandı. Fabri ve Tolga Zengin'in ardında üçüncü kaleci olan Utku, sezon sonunda Beşiktaş ile şampiyonluk yaşadı. 2017 yazında bedelsiz olarak Beşiktaş'a transfer oldu ve 4 yıllık sözleşme imzaladı.2017-18 sezonunda sadece bir Türkiye Kupası maçına çıktı. 2020-21 sezonunda Ersin Destanoğlu'nun ardından ikinci kaleci olacaktır. Türkiye U-19 ve U-20 forması giydi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ALPEREN YUVAKURAN KİMDİR?

2 Kasım 1997 doğumlu olan Alperen Yuvakuran, Berkay-Utku kardeşlerin üçüzüdür. Futbolcu olan Alperen Yuvakuran'ın futbol bilgilerinde Beylerbeyispor yer alıyor. Utku-Berkay-Alperen kardeşler, üçüz kardeş olmalarına rağmen birbirlerine benzemiyorlar.

SEMİH YUVAKURAN KİMDİR?

Semih Yuvakuran, 1 Eylül 1963, Bursa doğumlu Türk eski millî futbolcudur. Önce Galatasaray'da sonra da Fenerbahçe'de sol bek mevkiinde oynadı.