hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor eleme adayları kimler oldu?

  Survivor eleme adayları kimler oldu
  expand

  Survivor'da bu akşam haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmada gün geçtikçe heyecan da artıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor'da son dokunulmazlığı hangi takım kazandı, Yokluk Adası'na kim gitti? 24 Ocak Survivor eleme adayları kimler oldu? İşte yarışmada dair merak edilenler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İlgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2023'te ünlüler ve gönüllüler haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan aynı zamanda oyunun ödülü olan kahve ve lokum ikilisini de almış oldu.

  Kadınlar yarışının kazananı 8-5 ünlüler oldu. Erkekler mücadelesinde ise Kürşat'ın sayısı ile 8-4 kazanan ünlüler. Böylece dokunulmazlık ve ödül ünlüler takımına gitti.

  İlk oyunda Yokluk Adası'na Yusuf Güney ve Ertuğ gitmişti. Yarışmacıların Yokluk Adası'nda yapılan oyunla potadan kurtulma şansı bulunuyordu ve böylece potadan ilk çıkan Ertuğ oldu.

  İkinci dokunulmazlık sonunda Yokluk adasına Aziz ve Fatih gitti. Yokluk Adası oyununda da potadan çıkan ikinci yarışmacı Fatih oldu.

  Üçüncü Ada Konseyi ile potaya giren iki ismin potadan kurtulma şansı olmuyor. Böylece potada yer alan Yusuf Güney ve Aziz.

   

  Gönüllüler takımı Ada Konseyi oylaması sonunda Aleyna üçüncü gitme adayı seçildi.

   

  Performans birincisi olan Osman Can, dördüncü adayı söyledi ve Chaby ismini verdi.
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow