hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor Gizem kimdir? Gizem Memiç elendi mi? Güzellik yarışmasında Serenay Sarıkaya'yı geride bırakmıştı!

  Survivor Gizem kimdir Gizem Memiç elendi mi Güzellik yarışmasında Serenay Sarıkayayı geride bırakmıştı
  expand

  Survivor 2022 All Star yarışmacıları merak uyandırdı. Survivor 2022 All Star yedek kadrosunda Gizem Memiç yer aldı. Peki ama Gizem Memiç kimdir, kaç yaşında?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gizem Memiç ünlü bir modeldir. Survivor 2022 yedek kadrosu için ismi geçmektedir. Henüz açıklanmasa da Gizem Memiç adı en çok aratılan konular arasında yer aldı. İşte Gizem Memiç hakkında bilgiler...

  Gizem Memiç kimdir?

  Gizem Memiç, 31 yaşındadır. Türk model ve güzellik kraliçesi. 1 Nisan 2010 tarihinde Miss Turkey seçilmiştir. Tacını bir önceki yılın kraliçesi Miss Turkey 2009 Ebru Şam'dan aldı. Türkiye'yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması'nda hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması'nda temsil etti.

  Survivor All Star'a yedek yarışmacılar dahil oluyor! Acun Ilıcalı konseyde yedeklerin yarın itibariyle dahil olacağını açıkladı. Sosyal medyada Gizem Memiç ismi ön plana çıktı. Yarın yarışmaya dahil olanlar belli olacak. Acun Ilıcalı, " Yedek yarışmacılar yarın itibariyle dahil olacak. Yarın 2 erkek 2 kadın yarışmacı geliyor. İsimlerden biri Nisa diğerlerini yarın göreceksiniz" dedi. İsimler netleşince haberimizde yer alacak. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow