hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor ilk dokunulmazlığı kim aldı? Bu akşam eleme adayı kim oldu? 15 Ocak 2023 Survivor'da yaşananlar! Survivor'da kazanan takım!

  Survivor ilk dokunulmazlığı kim aldı Bu akşam eleme adayı kim oldu 15 Ocak 2023 Survivorda yaşananlar Survivorda kazanan takım
  expand

  Acun Ilıcalı'nın sunduğu, TV8'in sevilen yarışma programı Survivor Türkiye sezonun ilk bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Murat Ceylan'ın da oyunları sunduğu Survivor 2023 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Peki ama ilk dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı? sorusu yanıt arıyor. Survivor'da bu akşam baraka oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım ise pirinç ve zeytin yağı ödülünü kazandı. Peki ama ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu?

  15 Ocak 2023 Survivor'da yaşananlar...

  Acun Ilıcalı yarışmanın ilk bölümünde, ''Çok yakın zamanda yedeklerle buluşacaksınız. Yedeklerimiz şu an dışarıda.'' dedi. En az 4 yedeğin yarışmaya gireceğini belirtiliyor.

  Bugünkü oyunca yarışmacılar oldukça zorlandı. Ünlüler takımından Seçkin Piriler adaptasyon sorunu yaşadı. Parkurlarda hata yapan Seçkin Piriler'e arkadaşları destek oldu. Acun Ilıcalı, ''Bugünkü oyuna geliyorum yeni yarışmacıları zorlamayı severiz. Kaybedenler için Survivor tam anlamıyla başlayacak kazananlar biraz nefeslenecek. Bu oyun iyi ada ve iyi şartlar demek. Kaybeden takım için maalesef şartlar aynı olmayacak. Kazanan takımın barakası olacak kaybedenin hiçbir şeyi olmayacak.'' dedi. 

  İlk oyunu Gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı 5 gün boyunca, ilk elemeye kadar barakalarıyla rahat bir hafta geçirecek. Ünlüler takımı ise yağmurlu havalarda oldukça zorlanacak. Acun Ilıcalı, ''Kaybeden takım sefaletle açlıkla psikolojik olarak duvara çarpmış olacak. Bunların hepsiyle mücadele edecek. Bugün kaybetmeyin. Survivor'ın en zor şartlarıyla buluşmuş olacak.'' ifadelerini kullandı. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yarışmada ilk önce kadınlar sonra erkekler yarıştı. Sandal çekişi ve puzzle oyunu oynandı. Puzzle tamamlayan yarışmacılar atış yaptı ve 3 topu doğru bir şekilde fileye atan puanı kazandı.

  Acun Ilıcalı, ''Bu sene aklın da ön planda olacağını söylemiştik. Açılış 2 puzzle ile başlayacak. İleriki oyunlarda da zeka bu sene survivor'da önemli avantajlar sağlayacak.'' cümlelerini belirtti. 

  Baraka ödülünü Gönüllüler kazandı. 

  Dokunulmazlık oyununda ödül pirinç ve ay çiçek yağı oldu 

  Murat Ceylan'ın sunduğu dokunulmazlık oyununda heyecan doruktaydı. Gönüllüler'in önde gittiği oyunda Ünlüler yoruldu. Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazandı. Ünlüler takımı, ''Takımlar gayet birbirine denk. Rüzgarı arkamıza alsak devamı gelecek.'' yorumunda bulundu. 

  Cansu Tuman, Barış Telli ve Yusuf Güney bugün hiç kaybetmedi. Dokunulmazlık simgesini Kardelen aldı. 

  İlk konsey heyecanı

  Acun Ilıcalı, ''Kırmızı takımın konseyinde heyecan dorukta. Bir aday çıkaracaklar. İlk hafta veda olacak. Büyük taktikler bekleniyor. Bu hafta yayın az olduğu için yarın Toplu oylamaya çıkılacak. Salı akşamı yayında bir eleme gerçekleşecek.'' dedi. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Acun Ilıcalı'dan açıklama

  Konseyde Acun Ilıcalı'nın öne çıkan açıklamaları şu şekilde: Akıl oyunları dedik bu sene. Dokunulmazlık oyunlarında akıl oyunlarının avantajını göreceksiniz.
  Dokunulmazlık oyunlarında puzzle ile karşılaşacaksınız. Fiziksel olarak dezavantajı olanlar aklıyla bu dezavantaj kapatabilecek. Yepyeni yarışmacıları karşımda görmek beni de heyecanlandırıyor. Yedeklerimiz var. Yedekler konusunda sürprizlerimiz var. Yedek konusunda normalden biraz daha fazla yedek gelecek. Survivor'a gelebilecek kapasitede çok yarışmacı vardı.

  Yedek sayısını artırdık, seyircilerimize bu hafta sürpriz var. Yarınki konseyden sonra toplamda 4 aday çıkacak. Toplu oylama olacak. 2 adayı da performans birincileri belirleyecek. Bu hafta az bölüm olacağı için Salı günü eleme olacak.

  İlk eleme adayı Seçkin oldu

  Survivor 2023 yarışmasında ilk eleme adayı Seçkin oldu. Seçkin Piriler, ''Oyunlar öncesinde çok heyecanlandım. Kendimi de gösteremedim. Zayıf halka olarak adım oraya yazıldı. Bu bir takım oyunu. Biz yarışmadayız. Birini yazmak zorundalardı. Kimseye karşı kırılganlığım yok. Şu anda da adımı gördükçe kalbim hızlı atmaya başladı.'' ifadelerini kullandı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow