hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor ilk eleme adayı kim oldu? 1 Ocak 2024 Survivor potaya giden isim kimdir? İşte Survivor ilk bölümde yaşananlar...

  Survivor ilk eleme adayı kim oldu 1 Ocak 2024 Survivor potaya giden isim kimdir İşte Survivor ilk bölümde yaşananlar...
  expand

  Survivor All Star, 2024 yılına damga vuruyor. TV8'in sevilen yarışma programında bu sezonun ilk bölümü ekrana geldi. Acun Ilıcalı'nın sunduğu programda elenen ismi artık düellolar belirliyor. Peki ama Survivor'da potaya giden isim kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TV8'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor programı bu yıl All Star konseptiyle ekrana geliyor. Survivor'ın ilk bölümü ekrana geldi. İşte Survivor'da eleme potasına giden isim...

  Survivor'da takım oyununu Mavi takım kazandı. Turabi ve Yiğit Poyraz arasında kavga çıktı. Eleme potasına gidecek ismi belirleyen Kırmızı takımda nabızlar yükseldi. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda yapılan oylamada Sercan 1 oy Doğukan 8 oy aldı. 

  All Star'ın ilk adayı olan Doğukan şu sözleri söyledi:

  İsmimin bol miktarda çıkmasını bekliyordum. bu seviyeyi beklemiyordum. performans odaklı yazıldım husumetim yok. Migrenime rağmen devam ettim. Yapacak bir şey yok. Çok zor bir gün geçirdim bir şey değişmez bu saatten sonra. Herkes bir oldu da böyle mi karar verildi yoksa herkes kendi kendine mi yazdı.

  Doğukan düelloya çıkacak ve rakibini yenmeye çalışacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow