magazin haberleri

Survivor İsmail nişanlısı Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında? Gamze Atakan nereli, instagram adresi nedir?

Survivor'da İsmail Balaban'ın iletişim oyunu sonrası annesiyle konuşması araştırılıyor. İsmail Balaban'ın yarışmada nişanlısının olduğu biliniyordu. İzleyiciler İsmail Balaban'ın nişanlısı hakkında araştırmalar yapıyor. Peki ama Gamze Atakan kimdir kaç yaşında, nereli?İsmail Balaban Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler takımında yer almaktadır. İsmail Balaban başpehlivan olarak biliniyor. Yarışmada bu akşam iletişim oyunu oynandı ve Ünlüler takımı aileleriyle konuşma hakkı kazandı. Annesiyle konuşan İsmail Balaban'ın nişanlısı gündem oldu. Peki ama İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında?

Gamze Atakan kimdir, kaç yaşında?

İsmail Balaban'ın nişanlısı olarak gündem olan Gamze Atakan hakkında bilgiler araştırılıyor. Gamze Atakan ev İsmail Balaban çifti 2020 yılında nişanlandı. Gamze Atakan ve İsmail Balaban çiftinin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi taktı.

Finike Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ''Antalyamızın başpehlivanı sarı fırtına İsmail Balaban ve Gamze Atakan Çiftimizin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanımız Mustafa Geyikçi ve Elmalı Belediye Başkanımız Halil Öztürk beraber taktı. Çiftimize ve ailelerine bir ömür mutluluklar diliyoruz. Allah tamamına erdirsin.''  yer aldı. 

Survivor yarışmasına nişanlısını uğurlarken Gamze Atakan, ''Yolun bahtın açık olsun. Allah utandırmasın. Şampiyon olacaksın. Biliyorum. Seni çok seviyorum.'' paylaşımını yaptı.
Gamze Atakan'ın nişan töreninden sonra yaptığı paylaşımlarda 'Bir yıl önce bugün söz verdik.''yer aldı.
Gamze Atakan Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümü mezunudur.
Antalya Finike'de yaşan Atakan iyi derecede İngilizce bilmektedir.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS