hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor kim aday oldu? Bu akam Survivor dokunulmazlığı kim aldı? 3 Nisan 2023 Survivor'da eleme adayları!

  Survivor kim aday oldu Bu akam Survivor dokunulmazlığı kim aldı 3 Nisan 2023 Survivorda eleme adayları
  expand

  Acun Ilıcalı'nın sunduğu, TV8'in sevilen yarışma programı Survivor Türkiye sezonun elli sekizinci bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Murat Ceylan'ın da oyunları sunduğu Survivor 2023 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Peki ama üçüncü dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı? sorusu yanıt arıyor. Survivor'da bu akşam eleme adayı belirleme konseyi yaşandı. Konseyde Barış, Halil ve Buse arasında gerginlik yaşandı. Peki ama üçüncü dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu?

  3 Nisan 2023 Eleme adayı kim oldu?

  Ünlüler takımından eleme adayı Murat Eken, gönüllülerden de Aziz oldu. Bu akşam adada üçüncü eleme adayı belli oldu. Üçüncü gitme adayı Barış oldu. 

  Barış, ''Sorun değil. Bu takımı her hafta söylediğim gibi Yusuf ve Nefise sırtlardı. Ben ve diğer arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalıştık. İlk haftadan beri yazılan bir isim olarak artık üzülmüyorum. Yazabilirler. İstedikleri kadar da yazabilirler. Kendi kişiliğimden ve mücadelemden vazgeçmedim. Nasıl geldiysem o şekilde devam etmek istiyorum. Her hafta potaya çıkmak kötü bir şey. Gidersem yapacak bir şey yok kalırsam en iyi şekilde mücadele edeceğimi herkes biliyor.'' dedi. 


  Dün yaşananlar...

  Aziz'in isminin çıktığı konseyde Alper'in adının da yazılması dikkat çekti. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aziz Ozan, ''Survivor'da ikinci perde demiştim. Yeni takım dedik, yeni hikayeler dedik. Ama Survivor'ın en başından beri Aziz'i yazma hikayesi devam ediyor. Ben geldiğimden beri girdiğim potaları tişörtüme tik olarak atıyorum. Kimisi benden rahatsız olduğu için kimisi de sayı alamadığım için yazmıştır. Oyunlarda asla pes etmemeyi, sayı alamasam da duruşumu hiç bozmamayı daha değerli buluyorum. Şu ana kadar kendi takımından beni yazanlar seviniyordu bugün şöyle bir fark karşı takımda bir cırrık kuşu var. O da benim adımın yazıldığına sevinmiştir. Geldiğimden beri kendi yolumdayım. Birleşme de söylediğim bir şarkı vardı: Aklımda kalanlar mı? Alnımda yazanlar mı? Oyun bozan mı haklı biri söylesin! Dilerim yer yüzünde oyunları bozanlar, oyun bozanlar bir gün haklı olduğunu ispatlayabilir.'' dedi. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow