hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor kim aday oldu? Survivor eleme adayı kim oldu? 14 Mayıs 2022 Surivor Eleme adayları!

  Survivor kim aday oldu Survivor eleme adayı kim oldu 14 Mayıs 2022 Surivor Eleme adayları
  expand

  Survivor 2022 All Star yarışmasında ödül oyunu oynandı. Kırmızı ve Mavi takımlar kazanmak için kıyasıya bir rekabet örneği sergiledi. Ödül sonrasında ise eleme adayları merak uyandırdı. Peki ama Survivor'da eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor'da haftanın eleme konseyi gerçekleşti. Acil durum konseyinde Merve ve Parviz sakatlanmıştı ve elenen bir isim olmamıştı. 5 Mayıs akşamı yaşanan acil durum konseyi sonrası  bu hafta eleme olmayacağı belirtilmişti. 14 Mayıs 2022 tarihinde Survivor'da eleme adayının kim olduğu sorgulanıyor.

  Survivor kim aday oldu?

  Bu haftanın 4. dokunulmazlık yarışı oynandı. Kadınlar yarışını ünlüler kazandı, erkekler mücadelesini de ünlüler takımı aldı ve dokunulmazlık da, ödül de ünlüler takımının oldu. Ilıcalı, ''Bu haftaki 3. dokunulmazlıktan sonra Türkiye-Yunanistan yarışmacılarla ödül oyunu oynayacaksınız ve beraber ödüle gideceksiniz.'' dedi. Survivor'da bu haftanın ilk eleme adayı Evrim Keklik, ikinci eleme adayı Nisa Bölükbaşı, üçüncü eleme adayı ise dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımdan Berkan Karabulut oldu.

    Dördüncü eleme adayı, 4 oyla Seda oldu. Böylelikle çembrein daraldığı Survivor 2022'de Seda ilk potasına girdi. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow