hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor Özgür Tetik’in eşi Tuğba Tetik kimdir, ne iş yapıyor? Survivor Özgür ve Tuğba Tetik çocukları var mı?

  Survivor Özgür Tetik’in eşi Tuğba Tetik kimdir, ne iş yapıyor Survivor Özgür ve Tuğba Tetik çocukları var mı
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Survivor 2023 yarışmasında Özgür Tetik’in ailesi ve aşk hayatı merak ediliyordu. Özgür Tetik, Survivor All Star'a katıldıktan sonra gündem oldu ve hayatı merak uyandırdı. Peki ama Özgür Tetik’in eşi Tuğba Tetik kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor 2023 yarışmacılarından Özgür Tetik, oyun sonlarında eşine olan sevgisini hep paylaşıyor. Peki ama Özgür Tetik’in eşi kimdir?

  Tuğba Tetik kimdir?

  2014 yılında antrenör eşi Tuğba Tetik ile birlikte Running Academy’i kurdu ve bu kurumun içinde sporcu performans ölçümleri yaptı. Aynı zamanda profesyonel ve amatör sporcuların antrenörlüklerini yapıp, sporcularıyla birlikte birçok uluslararası yarışmalara katıldı.

   Koşu ve kuvvet koçluğu branşlarında eğitmenlik yapan Tuğba Tetik, spor hayatına ilköğretim döneminde arçelik spor klübünün alt yapısında voleybol oynayarak başladı ve uzun yıllar çeşitli kulüplerde amatör olarak sporculuk hayatını sürdürdü. 2002 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu kazandıktan sonra, okul ile birlikte spor okullarında voleybol antrenörlüğü yapmaya başladı.

   
  Özgür Tetik, 1995 yılında Tuğba Tetik ile evlenmiştir. Ancak çocukları bulunmamaktadır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow