hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor Panorama Mert kimdir? Mert Öcal kaç yaşında?

  Survivor Panorama Mert kimdir Mert Öcal kaç yaşında
  expand

  FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde rol aldıktan sonra oyunculuk macerasına ara veren Mert Öcal Survivor Panorama sunucuları (yorumcuları) arasına katıldı. Survivor 2020'de sivri diliyle dikkat çeken Evrim Keklik ile Panorama'nın yeni sunucusu olan Mert Öcal'ın kim olduğu merak ediliyor. Survivor Panorama TV8 ekranlarında hafta içi 17:45'te yayınlanmaktadır. Peki ama Mert Öcal kimdir, kaç yaşında, instagram Twitter adresleri ne?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'Survivor Panorama'da Hakan Hatipoğlu ve Evrim Keklik ile sunuculuk (yorumculuk) yapan Mert Öcal'ın kim olduğu araştırılıyor. Mert Öcal, Survivor Batuhan Karacakaya'nın kendisine benzediğini belirtti. Peki ama Survivor Mert Öcal kimdir, kaç yaşında?

  Mert Öcal kimdir?

  Survivor Panorama sunucuları arasında yer alan Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde doğmuştur. 38 yaşında olan Mert Öcal, İstanbul'da doğmuştur. Best Model of Turkey yarışmasında 1. seçildi. 2004 Best Model of The World yarışmasında da birinci olmayı başardı. Mankenlikte kazandığı derecelerin ardından gerek yurt dışında ve gerekse de yurt içinde birçok katalog ve defilelerde görev aldı. Uzun bir süre mankenlik yaptıktan sonra kariyerini oyunculuk yönünde devam ettirmek isteyen Mert Öcal ilk olarak 2005 yılında Asla Unutma dizisinde Salih karakterini oynayarak başladı. Ardından birkaç dizide küçük rollerde oynayan genç oyuncu Mert Öcal, 2008 yılında "Görgüsüzler" adlı dizide Çağla Şikel, Melek Baykal, Aylin Kabasakal, Levent Ülgen, Zeki Alasya gibi usta isimlerle birlikte rol alarak oyunculu konusunda da performansını sergileme şansı yakaladı.
  Oyunculuğa kısa bir ara verdikten sonra yeniden 2013 yılında "Bizim Okul" isimli dizi ile Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Gizem Soysaldı, Cem Davran, Pınar Aydın, Bican Günalan, Ahenk Demir, Volkan Severcan ile usta oyuncu kadrosu ile birlikte oynama şansını yakaladı. Hemen ardından 2015 yılında Aşk Yeniden, 2017 yılında ise İsimsizler isimli dizinin kadrosuna dâhil edildi.

  Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Bizim Okul, Doktorlar, Rüyalarda Buluşuruz dizilerinde rol alan Mert Öcal, 2018 yılında Adını Sen Koy ve 2019 yılı sonunda ise yine ekranların en uzun soluklu olan dizisi Arka Sokaklar kadrosuna dahil edildi.

  Mert Öcal hangi dizilerde oynadı?

  Mert Öcal Sen Çal Kapımı (2020)

  İsimsizler (2017)

  Savaşçı (Baran, 2017)

  Aşk Yeniden (Ertan, 2015)

  Bizim Okul (Murat, 2013)

  Kız Annesi (Yalçın, 2011)

  Görgüsüzler (Yılmaz, 2008)

  Oyun Bitti (Murat, 2007)

  Rüyalarda Buluşuruz (Murat, 2006)

  Doktorlar (4. Sezon 2010

  Nehir (2005)

  Asla Unutma (Salih, 2005)

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow