Survivor son elenen kişi belli oldu! Survivor dün akşam kim elendi? 26 Nisan 2022 Survivor son bölüm kim kazandı?

Survivor son elenen kişi belli oldu! Survivor dün akşam kim elendi? 26 Nisan 2022 Survivor son bölüm kim kazandı?

Survivor son elenen kişi belli oldu! Survivor dün akşam kim elendi? 26 Nisan 2022 Survivor son bölüm kim kazandı?

Survivor'da bu akşam kim elendi? sorusu araştırılıyor. Survivor All Star 2022'de kim gitti? sorgulatması hız kazandı. TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi heyecanı yaşanacak. 26 Nisan 2022 SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? soruları yanıt bulacak. Hafta boyunca gerçekleşen dokunulmazlık oyunları sonrası eleme adayları Evrim, Gökhan, Barış ve Ayşe olmuştu. Yokluk adasına giden adaylardan birisi bu akşam yarışmaya veda edecek. Survivor'da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merak ediliyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor. Survivor genel performans puan durumu geçen yıl exxen web sitesinden açıklanıyordu, her yıl olduğu gibi bu yıl da sonuçlar merak ediliyor. 26 Nisan Survivor ödül oyununu hangi takımın kazandığı da merak ediliyor. Danilo Zanna'nın yemeklerine doyacak olan yarışmacılar sonrasında eleme konseyine gidecek. Bu sebeple izleyiciler Survivor kim elendi? sorusuna yanıt arıyor. 26 Nisan SMS sıralaması ile Survivor elenen yarışmacı ''SURVİVOR KİM ELENDİ?'' sorularıyla sorgulanıyor.  İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları...

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı 26 Nisan 2022 Survivor SMS oy sıralamasına göre elenen ismi duyuracak. Survivor 2022 son bölümde gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 26 Nisan 2022 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler... 

Survivor'da kim elendi 26 Nisan 2022?

Survivor kim elendi, kim gitti? sorusu bu akşam en çok aratılan konular arasında yer alıyor. Yeni takımlar sonrası 26 Nisan SMS oy sıralaması ile Survivor elenen isim kim oldu, hangi yarışmacı veda etti? soruları yanıt bulacak. Yeni takımlarla ilk kez eleme heyecanı yaşanıyor. Adaptasyona zorlanan yarışmacılar olmuştu. Ayşe ve Sude arasında tartışmalar yaşanmıştı. Peki ama bu akşam SURVIVOR KİM ELENDİ?

25 Nisan son bölüm Survivor 4. eleme adayı ve dokunulmazlık kazanan takım bilgileri dün akşam belli olmuştu.

Survivor'da oynanan haftanın son dokunulmazlık oyunu sonrası eleme potası netleşti. Evrim, Ayşe, Gökhan ve Barış eleme adayı olmuştu. Bu akşam bir isim adaya ve hayallerine veda edecek. 

Survivor All Star'a veda eden isim Gökhan oldu. Gökhan, ''Benim adım Hıdır elimden gelen budur. Üzüldüm tabii ki. Ama sözümü tuttuğumu düşünüyorum.'' dedi.