Survivor Ünlülere gelecek yarışmacı kim? Acun Ilıcalı açıkladı: Yeni yarışmacı geliyor!

A A

22.02.2021 - 00:37 Son Güncelleme:

Survivor 2021 yarışmasına 22 Şubat 2021 tarihinde yeni bir yarışmacı katılıyor. Acun Ilıcalı yapılan son konseyde Ünlüler takımının bir kişi eksik yarıştığını ve takıma bir erkek yarışmacının dahil olacağını duyurdu. Peki ama Survivor yeni gelecek yarışmacı kimdir?

Survivor Ünlülere gelecek yarışmacı kim? Acun Ilıcalı açıkladı: Yeni yarışmacı geliyor!

Ünlüler takımı Survivor 2021'de bu hafta gerçekleşen iki dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Ünlü takımı yarışmacıları konseye geldiklerinde Acun Ilıcalı'nın müjdesiyle karşılaştı. Acun Ilıcalı eleme adayı belirleyen ünlüler takımına yeni bir ismin dahil olacağını duyurdu.

Yeni bölümde ünlüler takımına yeni bir isim gelecek. Birçok izleyici ise Survivor 2021 yeni gelecek yarışmacı kim sorusunun yanıtını araştırıyor. Yeni yarışmacı henüz belli olmadı.

Survivor yeni yarışmacı kim?

Acun Ilıcalı, ''Gönüllülere bir fazla kişi gelmiş oldu. Ünlüler takımına iyi bir yarışmacı girecek. Survivor'ın kimin olacağı belli olmuyor ama seçmelerden düşündükçe çok iyi hatırladığım çok değişik bir isim. Güç olarak iddialı bir isim, size heyecan verecek.'' dedi. Survivor'a yeni bölümde dahil olacak yarışmacı Çağman Çatay olarak açıklandı. 

SURVİVOR ÇAĞMAN KİMDİR?