Survivor yarı finale kim çıktı? 23 Haziran Survivor 2021 yarı finale kim kaldı?

Survivor yarı finale kim çıktı? 23 Haziran Survivor 2021 yarı finale kim kaldı?

Survivor yarı finale kim çıktı? 23 Haziran Survivor 2021 yarı finale kim kaldı?

Survivor 2021’de bu akşam yarı finalin ikinci koltuğunu garantileyen isim belli oldu. Yarı final için Ayşe, Poyraz ve Aleyna birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor. Peki ama bu akşam Survivor’da yarı finale kim kaldı? İşte Survivor’da İstanbul’a gitmeyi garantileyen yarı final için mücadele edecek olan ikinci isim hakkında detaylar…

Survivor finaline sayılı günler kala 4 yarışmacı da finalist olarak adlarını yazdırdı. Survivor yarı finali hakkında bilgiler araştırılıyor. Survivor yarı finaline çıkan ilk isim İsmail olmuştu. Survivor yarı finalini 1 kişi bugün oynanacak oyunda garantileyecek.

Survivor 2021 yarı finali 24 Haziran 2021 Perşembe günü oynanacak. Survivor 2021 büyük finali ise 25 Haziran 2021 Cuma günü gerçekleşecek.

Survivor yarı finaline kim çıktı?

Survivor’da Ayşe, Poyraz ve Aleyna yarı finalde İsmail’in yanına çıkmak için mücadele etti. Aleyna ve Ayşe arasındaki yarı final mücadelesini Ayşe 10'a 3 kazandı. Ayşe İsmail ile İstanbul'daki yarı final koltuğundan birine oturdu. 

Yarı final öncesi son sözler

Aleyna 'Son koşuşum ve son atışım.'' derken Ayşe ''Poyraz ile aynı potaya girmemek için oynayacağım.'' ifadelerini kullandı. İki yarışmacı birbirleriyle yarışırken sürprizlere açık olduklarını belirtti.

İsmail ''Gönlüm Aleyna'dan yana, heyecanlı bir mücadele bizi bekliyor.'' derken Poyraz ise, ''10'da biten bir oyun acayip bir mücadele olacak ikisinin arasında.'' ifadelerini kullandı.

10 olan SMS oylamasına kalmadan İstanbul'a gidebilecek.