hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Survivor yeni takımlar belli oldu! İşte yeni mavi ve kırmızı takımlar! Birleşme partisi sonrası değişim!

  Survivor yeni takımlar belli oldu İşte yeni mavi ve kırmızı takımlar Birleşme partisi sonrası değişim
  expand

  Acun Ilıcalı'nın sunduğu, TV8'in sevilen yarışma programı Survivor Türkiye'de bu akşam birleşme partisi yaşandı. Murat Ceylan'ın da oyunları sunduğu Survivor 2023 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımları artık birleşiyor ve yeni takımlar oluşuyor. Peki ama şarkı yarışmasını kim kazandı, yeni takımlar nasıl oluştu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Survivor'da yeni takımlar belli oldu mu? sorusu yanıt arıyor. Survivor'da bu akşam birleşme partisi yaşandı. Birleşme partisinde şarkı yarışması düzenlendi. Peki ama şarkı yarışmasını kim kazandı?

  Survivor'da şarkı yarışmasını kim kazandı?

  Birleşme partisinde düzenlenen şarkı yarışmasında ilk sekize kalan isimler; Halil, Özgür, Murat, Buse, Ertuğ, Asena, Alper, Aziz oldu. İlk sekize kalan yarışmacıların arasında ikinci tur gerçekleşti ve birinci Özgür ile Murat arasındaki rekabetin ardından Murat Eken seçildi.

  Şarkı yarışmasında birinci olan kişi 2024 Survivor'da bir yakınıyla Dominik'e gelip tatil yapabilecek. 

  Yeni takımlar belli oldu mu?

  Survivor'da yeni takımlar henüz belli olmadı. Birleşme partisi sonrasında takımların yeniden değişeceğini belirten Acun Ilıcalı mücadelenin 8-8 devam edeceğini bildirmişti. Ayrıca pazartesi günü Arkadaşına Sorduk oyunu oynanacak. Bu oyunu kazanan ise 1 milyon TL ödül alıyor. Yeni takımlar da pazartesi günü düzenlenen konseyde belli olacak.
   
  Yeni takımlar belli oldu!

  Acun Ilıcalı, yeni takımları pazartesi günü gerçekleşen konseyde açıkladı. Mavi takımın ilk yarışmacısı Özgür oldu. Özgür, ''Başladığım renkle bitirmeyi istiyordum.'' dedi. İkinci yarışmacı Aziz oldu. Mavi takımın ilk kadın yarışmacısı ise Merve oldu. Merve gözyaşlarıyla mavi takıma geçti. Mavi takımın bir diğer kadın yarışmacısı Cansu oldu. Altıncı isim Halil İbrahim Göker olurken üçüncü kadın yarışmacısı Mavi takımın Kardelen olarak açıklandı. Mavi takıma dahil olan son yarışmacı Alper oldu. 

  Merve Yıldırım, ''Mavi itici bir renk, gelmek istemiyordum. Şansıma denk geldi.'' dedi. 

  Kırmızı takım:

  Barış
  Nefise
  Buse
  Asena
  Yusuf
  Osman Can
  Kürşat
  Murat Eken

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow