Dün akşam Survivor'da eleme adayı kim oldu? Geçen hafta Survivor 2021 SMS sıralaması kim birinci oldu?

A A

15.02.2021 - 09:47 Son Güncelleme:

14 Şubat 2021 tarihli Survivor programında takımlar dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Denge tahtasında gerçekleşen dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. İkinci dokunulmazlığı da kaybeden Ünlüler takımında eleme adayı belirlenmesi için oylama gerçekleşti. Peki ama Survivor'da eleme adayı kim oldu? Geçen haftaki Survivor SMS sıralamasında İlayda birinci olmuştu. Peki ama Survivor'da 14 Şubat'ta neler yaşandı?

Dün akşam Survivor'da eleme adayı kim oldu? Geçen hafta Survivor 2021 SMS sıralaması kim birinci oldu?

Survivor yarışmasının son bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya mücadele yaşandı. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununda takımlar yağmur altında yarıştı. Denge tahtasında gerçekleşen oyunda dokunulmazlığı Ayşe'nin sayısıyla Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımında ikinci eleme adayı belirleniyor. Peki ama Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Survivor'da eleme adayı kim oldu? 

Survivor yarışmasının son bölümünde eleme adayının belirlenmesi için Ünlüler takımında konsey düzenleniyor. Konseyde Çağrı, Hayrettin ve Sergen'in adları ön plana çıktı. Oylama sonucuna göre 6 Çağrı, 4 Hayrettin ve 2 Sergen yazıldı. 

Çağrı Ünlüler takımında ikinci eleme adayı oldu. 

SURVİVOR GEÇEN HAFTA (5.HAFTA) SMS SIRALAMASI

1.İlayda Şeker
2.Batuhan Karacakaya
3.İsmail Balaban
4.Öykü Çelik
5.Doğan Keser
6.Barış Özbek
7.Çağrı Atakan
8.Merve Aydin
9.Melis Sezer
10.Sergen 
11.Hayrettin
12.Gonca Kakar