Tan Taşçı: Aşk istiyorum

Tan Taşçı: Aşk istiyorum

Tan Taşçı: Aşk istiyorum

2021 yılının konser rekortmeni Tan Taşçı, yılın ilk konserini Kıbrıs’ta verdi. Yeni yıldan şahsen bir dilek dilemiyorum diyen Taşçı,” Aşk isterim, zamanla alakalı bakalım, hayırlısı” dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kıbrıs'ta 2 bin 500 kişiye harika bir müzik ziyafeti veren şarkıcı Tan Taşçı, sahne öncesi soruları yanıtladı. 2021 yılını değerlendiren Taşçı, "Bu sene bir önceki seneyi daha çok arattı. Önümüzdeki sene inşallah bu seneyi aratmaz, inşallah. Güzel bir yıl olur. Benim ister istemez bir umut var içimde dünya adına, insanlık adına, sevgi adına, kardeşlik adına” diye konuştu.

"AŞK İSTERİM"

'Geçtiğimiz yıl kariyeriniz açısından çok iyi geçti sorusuna',”Gerçekten çok mutlu bir dünya olsaydı, benim ağzım kulaklarımda olurdu. Sevindiğimizi çok belli edemedik, sevindiğimizi belli edebileceğimiz bir yıl olsun” dedi. Yeni yıldan şahsen bir dilek dilemiyorum diyen Taşçı,” Aşk isterim, zamanla alakalı bakalım, hayırlısı” dedi. İstanbul’dan ayrılıp Bodrum’a yerleşen şarkıcı, "Bazı insanlar şehir insanı bazı insanlar benim gibi kırsal insanı. Ben daha çok doğada yaşamayı seviyordum, İstanbul’dan ara ara kaçıyordum. Beni daha mutlu ediyor daha var oluyorum orada hissediyorum bunu. Şehir beni biraz yoruyor ama bunu herkese hadi atlayın köylere gidelim gibi değil ama bende çok güzel çalışıyor, tavsiye ederim" dedi.