Teşkilat Uzay kimdir? Serdar Yeğin kaç yaşında? Serdar Yeğin diziden ayrıldı mı?

Teşkilat Uzay kimdir? Serdar Yeğin kaç yaşında? Serdar Yeğin diziden ayrıldı mı?

Teşkilat Uzay kimdir?  Serdar Yeğin kaç yaşında? Serdar Yeğin diziden ayrıldı mı?

TRT’nin yeni dizisi Teşkilat oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Birçok insan Teşkilat dizisinde Uzay karakterine hayat veren Serdar Yeğin’in kim olduğunu araştırıyor. Peki ama Teşkilat’ın Uzay'i Serdar Yeğin kimdir, hangi dizilerde oynadı, yaşı kaç, boyu kaç, instagram adresi ne?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TRT 1’in her Pazar ekrana gelen Teşkilat dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Teşkilat Uzay kimdir?

Teşkilat Uzay kimdir?

Serdar Yeğin karakterini ve diziyi anlatırken ‘’Ekibin analiz uzmanı. Analitik zekası çok yüksek olduğu için duygusal yaklaşımları birazcık farklıdır. Yere düşen bir insana üzülmek yerine yere neden düştüğünü analiz eden bir tip. Sokakta gördüğünüz insanlardan bir tık daha farklı. ‘’ diyerek anlattı.  

Teşkilat Serdar babası kimdir? Serdar'ın babasını kim oynuyor?

Teşkilat Serdar babası kimdir? Serdar'ın babasını kim oynuyor?Serdar Yeğin kimdir?

12 Ocak 1980 tarihinde Bursa'da doğan Serdar Yeğin lise eğitimini Bursa'da tamamladı. 1995 senesinde daha öğrenciyken Bursa Tayyare Kültür Merkezi'nde düzenlenen kurslara başladı.

1998 yılında, lise eğitimi bittikten sonra Ankara'ya giden Serdar Yeğin Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim almaya başladı. Buradaki öğrenimine 2 yıl devam eden oyuncu, daha sonra eğitimini yarıda bırakarak İstanbul'da eğitim almaya karar verdi.

2001 senesinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünün yetenek sınavlarını kazanan Serdar Yeğin, 2005 senesinde buradan mezun oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Konservatuvar eğitimi boyunca, Yıldız Kenter, Haldun Dormen, Mehmet Birkiye, Suat Özturna gibi hocalardan eğitim aldı. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra pek çok televizyon ve sinema filminde yer aldı. Son olarak Tiyatro Seyirlik oyunculuk yapmaya devam etmektedir.Gülşah Deniz Yeğin ile evlidir .