hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tetikçinin Oğlu Ayla kimdir? Ayla hayatı! Nükhet Duru hangi dizilerde oynadı?

  Tetikçinin Oğlu Ayla kimdir Ayla hayatı Nükhet Duru hangi dizilerde oynadı
  expand

  Tetikçinin Oğlu dizisi Ayla kimdir sorusu gündemde... Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları merak ediliyor. Tetikçinin Oğlu dizisindeki karakterler arasında yer alan Ayla, yeni bir karakterdir. Tetikçinin Oğlu dizisinde Ayla'ya Nükhet Duru hayat veriyor. Peki ama Tetikçinin Oğlu dizisindeki Ayla kaç yaşında? İşte Nükhet Duru hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV’de yayınlanan Tetikçinin Oğlu dizisinin Ayla karakteri sorgulanıyor. Nükhet Duru, Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları arasına katıldı. Tetikçinin Oğlu dizisinde Ayla'yı canlandıran Nükhet Duru birçok dizide rol almıştır. Peki ama Ayla kimdir?

  Tetikçinin Oğlu dizisinde Ayla kimdir?

  Timuçin Esen, Şevket Çoruh, Sezin Akbaşoğulları, Serhat Kılıç, Genco Özak, Bahar şahin, Esra Kızıldoğan, Baran Can Eraslan, Hilmi Cem İntepe, Kaya Akkaya gibi oyuncuların yer aldığı kadroya son olarak başarılı şarkıcı ve oyuncu Nükhet Duru dahil oldu. 03 Medya ve Same Film ortaklığında hazırlanan dizide ünlü şarkıcının bir bölüm konuk oyuncu olarak yer alacağı ve dizide Metin’in kaldığı pansiyonun sahibi Ayla karakterine hayat vereceği öğrenildi.

  Nükhet Duru kimdir?

  1954 yılında Niğde'nin Bor ilçesinde dünyaya geldi. Henüz 11 yaşındayken annesiyle babasının ayrılması nedeniyle ağır bir travma yaşayan Duru, felç oldu. Bir yıla yakın bir süre yürüyemeyen ve yatalak olan Duru'nun, çok küçük yaşta yaşadığı bu büyük üzüntü onu çok etkilemişti. Kandilli Kız Lisesi'nde okurken müzikle ilgilenmeye başlayan Duru, güzel sesiyle dikkat çekiyordu. Şöhret olmayı aklına koyan şarkıcı o günlerde kendisine Ajda Pekkan'ı örnek alıyordu. 1971 yılında 17 yaşındayken Florya Deniz Kulübü'nde dans müziği orkestrasında solistlik yaparak profesyonel kariyerine başladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

      

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow