hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tetikçinin Oğlu Esat kimdir? Serhat Kılıç saçları peruk mu? Serhat Kılıç hangi dizilerde oynadı?

  Tetikçinin Oğlu Esat kimdir Serhat Kılıç saçları peruk mu Serhat Kılıç hangi dizilerde oynadı
  expand

  Tetikçinin Oğlu dizisi Esat kimdir sorusu gündemde... Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları merak ediliyor. Tetikçinin Oğlu dizisindeki karakterler arasında yer alan Esat, yeni bir karakterdir. Tetikçinin Oğlu dizisinde Esat'a Serhat Kılıç hayat veriyor. Peki ama Tetikçinin Oğlu dizisindeki Esat kaç yaşında? İşte Serhat Kılıç hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV’de yayınlanan Tetikçinin Oğlu dizisinin Esat karakteri sorgulanıyor. Serhat Kılıç, Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları arasına katıldı. Tetikçinin Oğlu dizisinde Esat'ı canlandıran Serhat Kılıç birçok dizide rol almıştır. Peki ama Esat kimdir?

  Tetikçinin Oğlu dizisinde Esat kimdir?

  İskender’in engellerinden biridir. Karadenizli bir mafya ailesinin üyesidir. Babası ölünce tahtı devralır. Gizli kapaklı işler yapmakta ustadır. Çok soğukkanlı ve her şeyi hesaplayan bir karakteri var. Bu yüzden de işlerinde açık vermemeye çalışır. Zaaflarını insanlara belli etmez. Çünkü kendisi de insanların zaaflarını kullandığı için, zaafların insanı ne kadar güçsüz kıldığını bilir. Fiziksel olarak güçlü biri olmasa da zekasıyla tüm her şeyin üstesinden gelebileceğini düşünür. Aile bağları kuvvetli bir karakter değildir. Hırsından dolayı tüm aile bireylerini potansiyel tehlike olarak görmektedir.

  Serhat Kılıç saçları peruk mu?

  Saçlarının peruk olduğu yönündeki iddialara Serhat Kılıç, ''Saçıma peruk takabilirdim ama özel olarak protez yapıldı. 25 santimlik kaşkolla dolaştım o sıcakta.'' yanıtını verdi. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   
   

   

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow