hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tetikçinin Oğlu Korkmaz kimdir? Timuçin Esen kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Tetikçinin Oğlu Korkmaz kimdir Timuçin Esen kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  FOX TV'de yayınlanan Tetikçinin Oğlu dizisinin oyuncuları arasında yer alan Korkmaz karakterini canlandıranın kim olduğu sorgulanıyor. Her salı ekrana gelen dizide Korkmaz merak uyandırdı. İşte Korkmaz hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Korkmaz karakteri, Tetikçinin Oğlu dizisinin karakterleri arasında yer alıyor. Peki ama Tetikçinin Oğlu dizisindeki Korkmaz kimdir? 

  Korkmaz kimdir?

  Tetikçinin Oğlu dizisinde Korkmaz'ı Timuçin Esen canlandırıyor.  

   

  Geçmişine bağlı, insanları yarı yolda bırakmayan bir adamdır. Onun için hayatta birkaç öncelik vardır. Bunlardan biri de İskender’dir. İskender, Korkmaz’ın kurtarıcısı ve ona hayat veren kişidir. Korkmaz, özel hayatında çok sakin olmasına rağmen konu işine gelince, kişiliği tamamen tersine döner. İşinde acımasız, bir o kadar da soğuk kanlıdır. Zaafları olan bir adamdır. Ama bu zaaflarını kimseye belli etmez. Onun zaaflarını hayatta bilen iki kişi vardır. Biri İskender, diğeri ise Huri. Korkmaz’ın ilk aşkıdır Huri. Bu yüzden Huri ile olan ilişkisinde her zaman aradaki duvarı kaldırarak yaklaşır ona. Aile bağları güçlü değildir, çünkü bir ailesi olmamıştır. Geçmişten beri Bodrum’da İskender’in yanında çalışarak hayatını sürdürmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

   
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow