hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tetikçinin Oğlu Metin kimdir, hastalığı nedir? Metin hayatı! Genco Özak hangi dizilerde oynadı?

  Tetikçinin Oğlu Metin kimdir, hastalığı nedir Metin hayatı Genco Özak hangi dizilerde oynadı
  expand

  Tetikçinin Oğlu dizisi Metin kimdir sorusu gündemde... Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları merak ediliyor. Tetikçinin Oğlu dizisindeki karakterler arasında yer alan Metin, yeni bir karakterdir. Tetikçinin Oğlu dizisinde Metin'e Genco Özak hayat veriyor. Peki ama Tetikçinin Oğlu dizisindeki Metin kaç yaşında? İşte Genco Özak hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV’de yayınlanan Tetikçinin Oğlu dizisinin Metin karakteri sorgulanıyor. Genco Özak, Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları arasına katıldı. Tetikçinin Oğlu dizisinde Metin'i canlandıran Genco Özak birçok dizide rol almıştır. Peki ama Metin kimdir?

  Tetikçinin Oğlu dizisinde Metin kimdir?

  Aile bağları güçlü olmayan bir karakterdir. Çünkü onun da tıpkı babası gibi düzenli bir ailesi olmamıştır. Onun için hayatta tek bir gerçek vardır, Sibel. Sibel, Metin’in en büyük zaafıdır. Hemofili hastası olmasına rağmen risk almaktan korkmayan, her türlü belaya girebilen, girdiği bu belalardan da bir o kadar kolay sıyrılabilen biridir. Savaşmadan sıyrılmayı öğrenmiş biridir Metin. Hemofili hastası olması onu durdurmaz. Hastalığını bile kendi lehine çevirmiş bir karakterdir. Bu yüzden olumsuz durumları kendi tarafına çekmeyi çok iyi bilir. Tabii bu durum, Korkmaz’ ın hayatına girmesiyle her zaman için geçerli olmayacaktır.

  Genco Özak kimdir?

  1992 doğumlu Genco, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde tamamlamıştır. Genç oyuncu, 1.84 metre boyundadır ve 79 kilodur. Özak'ın burcu ise Akrep burcudur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Vatanım Sensin, Söz, Çukur gibi dizilerde de rol alan Genco Özak, Kocamın Ailesi dizisiyle oyunculuğa başlamış ve peş peşe çok konuşulan yapımlarda yer almıştır.

   

   
   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow