hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tetikçinin Oğlu Sibel kimdir? Sibel hayatı! Bahar Şahin hangi dizilerde oynadı?

  Tetikçinin Oğlu Sibel kimdir Sibel hayatı Bahar Şahin hangi dizilerde oynadı
  expand

  Tetikçinin Oğlu dizisi Sibel kimdir sorusu gündemde... Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları merak ediliyor. Tetikçinin Oğlu dizisindeki karakterler arasında yer alan Sibel, gündeme damga vuracak. Tetikçinin Oğlu dizisinde Sibel'e Bahar Şahin hayat veriyor. Peki ama Tetikçinin Oğlu dizisindeki Sibel kaç yaşında? İşte Bahar Şahin hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FOX TV’de yayınlanan Tetikçinin Oğlu dizisinin Sibel karakteri sorgulanıyor. Bahar Şahin, Tetikçinin Oğlu dizisi oyuncuları arasına katıldı. Tetikçinin Oğlu dizisinde Sibel'i canlandıran Bahar Şahin birçok dizide rol almıştır. Peki ama Sibel kimdir? 

  Tetikçinin Oğlu dizisinde Sibel kimdir?

  Hayat ona zor şartlarda yaşamayı öğretmiş, bir hayat kadını olmuştur. Fakat hayatında olan olumsuzluklardan hep en az zararla kurtulmaya çalışan, güçlü bir karakterdir. Metin’in zaafıdır Sibel, fakat Sibel’in de zaafı Metin’dir aynı zamanda. Metin’e her ne kadar geçmişlerinde yaşadıkları sıkıntılardan dolayı kızgın olsa da ona olan ilgisi çok güçlüdür. Her ne kadar güçlü bir karakter olsa da, geçmiş hayatı yüzünden sevgiye, şefkate ihtiyacı olan birisidir.

  Bahar Şahin kimdir? 

  Bahar Şahin, 1997 yılında Ankara'da doğdu. Aslen Artvinli olan Bahar Şahin, 12 yaşındayken İstanbul'a yerleşti ve eğitim hayatına burada devam etti. Okul yıllarında tiyatro ekibinde yer aldı. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bahar Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında O Hayat Benim dizisiyle yaşadı. Daha sonra Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2, İyi Oyun gibi filmlerde ve Lise Devriyesi, Servet gibi dizilerde rol aldı. 2019-2020 yılları arasında Zalim İstanbul dizisinde Ceren karakterini canlandırdı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow