hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında? Tolga Güleryüz'ün ölümüyle ilgili bilgiler!

  Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında Tolga Güleryüzün ölümüyle ilgili bilgiler
  expand

  Amasya'da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs tıra çarpması sonucu hayatını kaybeden tiyatrocular arasında yer alan Tolga Güleryüz'ün hayatıyla ilgili detaylar merak edildi. Peki, Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında? İşte Tolga Güleryüz ölümü hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Geçtiğimiz hafta elen acı haber sonrası Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında, nereli sorgulamaları gündemdeki yerini aldı. ''Baş Belası'' adlı tiyatro oyunu için turnede olan ekip, Çorum'dan Samsun'a doğru yola çıkmıştı. Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs Amasya - Çorum karayolu üzerinde tıra çarptı. Kazada minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetti. 

  TOLGA GÜLERYÜZ’E VEDA PROGRAMI

  Amasya’da tiyatro oyuncularını taşıyan minibüsün seyir halindeki tıra çarptığı kazada 3 tiyatro oyuncusu hayatını kaybetmişti. Kazada hayatını kaybeden tiyatro yapımcısı Tolga Güleryüz için Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde veda programı düzenlendi. Gerçekleştirilen programa Tolga Güleryüz’in ailesi başta olmak üzere kaza esnasında aynı araçta bulunan oyuncu arkadaşları Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Güleryüz’ün arkadaşları katıldı. Veda programında söz alan Ceyhun Fersoy, Güleryüz ile olan anılarını gözyaşlarıyla anlattı. Program sonrası Güleryüz’ün arkadaşları ve yakınları, ailesine başsağlığında bulundu.

  Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında Tolga Güleryüzün ölümüyle ilgili bilgilerKürsüye çıkarak söz alan Ceyhun Fersoy, “Tolga, 2017’de beni arayarak ‘seninle çalışmak istiyorum’ dedi. Çok beyefendi bir insandı. Onu anlamak için onunla yaşamak lazım. O kadar çok sırrımız var ki onunla. Biz bu sahnede onunla sayısız oyunlar oynadık. Kaza sonrası kapıdan çıkarken onu çekmeye çalıştım. ‘Beni bırakamazsın’ dedim çünkü Tolga ile yapacağımız çok şey vardı. Bir insan bu kadar aile terbiyesi göremez. Annesine babasına çok teşekkür ediyorum” dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında Tolga Güleryüzün ölümüyle ilgili bilgilerTOLGA GÜLERYÜZ KİMDİR?

  5 Ocak İzmir doğumlu Tolga Güleryüz, pek çok oyunda yönetmenlik ve ışık/dekor tasarım görevini yürütmüştür. "Baş Belası" adlı tiyatro oyununda ışık tasarımcısı olarak görev alan Tolga Güleryüz aynı zamanda yapımcıdır.

  Aşk Listesi / Işık Tasarımı / Dekor Tasarım
  Baş Belası / Işık Tasarımı
  SUİT - Düğün Dündü Bugün Bugün
  Eski Zaman Hikayesi / Yönetmen
  Kırkından Sonra / Yapımcı
  Ters Köşe / Yapımcı
  Aşk Terapisi / Yapımcı / Yardımcı Yönetmen
  Zoraki Damat / Yapımcı / Yardımcı Yönetmen

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyuncu Zeynep Gülmez, Tolga Güleryüz’le 2015 yılında evlenmiş 2017 yılında boşanmıştı.

  Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında Tolga Güleryüzün ölümüyle ilgili bilgilerSON VİDEO GÖRÜNTÜLERİ

  Amasya’nın Merzifon ilçesinde, Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş'ın hayatını kaybettiği; Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten'in de aralarında olduğu 8 kişinin yaralandığı tiyatrocuların sosyal medyada yoldayken paylaşım yaptıkları görüldü.

  CEYHUN FERSOY'DAN TOLGA GÜLERYÜZ'E VEDA

  Kazadan yaralı kurtulan Ceyhun Fersoy, Instagram sayfasında yaptığı paylaşımla yakın dostu Tolga Güleryüz'e veda etti: "Canım çok acıyor ama öyle böyle değil… 2-3 aya toparlarım ama sen olmayacaksın… Çok hayallerimiz, umutlarımız, geleceğimiz vardı… Canım arkadaşım, dostum… Seni anlatmak için seninle yaşamak lazım… Seni asla ama asla unutmayacağım… Bunları yazarken hala inanamıyorum… Çok seviyorum seni ama çok…"

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında Tolga Güleryüzün ölümüyle ilgili bilgilerTolga Güleryüz kazadan sadece saatler önce ekibiyle kutlama yapmıştı. Güleryüz bugün İzmir’de yapılacak cenaze töreninin ardından Doğançay Mezarlığı’na defnedilecek.

  Tolga Güleryüz kimdir, kaç yaşında Tolga Güleryüzün ölümüyle ilgili bilgiler

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow