hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tolgahan Sayışman'dan dikkat çeken açıklamalar

  Tolgahan Sayışmandan dikkat çeken açıklamalar
  expand

  Kurduğu yapım şirketi ile 'Aynasız Haluk' ismini verdiği bir film çeken Tolgahan Sayışman, rol arkadaşları ile yapımın müziklerini üstlenen Murat Dalkılıç'ın klibinde buluştu. Erdal Özyağcılar, rol arkadaşı Sayışman'a, "Ne yapıyorsun oğlum sen?" diyerek takıldı. Öznur Serçeler ise tokat sahnesi hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapımcılığa soyunan Tolgahan Sayışman'ın Kasım 2021'de çekimlerine başladığı 'Aynasız Haluk' filminin oyuncuları, Murat Dalkılıç'ın klibinde buluştu. Filmin müziklerini üstlenen ünlü şarkıcıyı yalnız bırakmayan ekipten Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Sarp Bozkurt, Öznur Serçeler ve Çağla Boz basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

  2017 yılında Almeda Abazi ile dünyaevine giren, Efehan ve Alilna adında iki çocuğu olan Sayışman, hayat verdiği iki karakterin isimlerini anı olsun diye seçtiğini söyledi: İlk sinema filmi yapımcılığımda böyle bir anı olsun istedim. Karakterlere oğlumun ve babamın adını koydum

   

  Aynasız Haluk'un müziklerini üstlenen ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, "Tolgahan bir uçak seyahatinde 'Film yapıyorum' dedi. 'Ben de müziklerini yapayım o zaman' diye karşılık verdim. Anında kabul etti. Kaçamadım da" sözleriyle espri yaptı.

  Usta sanatçı Erdal Özyağcılar, yapım şirketi kuran Tolgahan Sayışman'a takıldı: Ne yapıyorsun oğlum sen? Millet para kazanamıyor, kafayı yiyor. Yapımlar kafayı yiyor. Tolgahan bu devirde yapım şirketi kurdu. 'Abi ben yaparım' dedi. Çok da güzel bir iş oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyuncu Öznur Serçeler, yapımcısı ve filmdeki partneri Sayışman'a tokat atamamasının içine oturduğunu belirterek, "Gerçekten tokat atacağımı sandım. Bir hevesle geldim tokat atacağım diye. Öyle güzel tokat alıyor ki! Hiç vuramadım diyebilirim. Teknik olarak beni çalıştırdı sahne öncesi" açıklamasını yaptı.

  Tolgahan Sayışman ise tokat yemekte tecrübeli olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

  "Sera Tokdemir'in ilk projesinde tokat sahnemiz vardı. Bir attı kulağıma, bir attı gözüme derken bayağı dayak yedim. 'Yok, bana bundan sonra kimse tokat atamaz' dedim. Öznur baktım elini hazırlamış, bana tokat atmaya hazırlanıyor. Sahne öncesi tokat çalışıp, öyle çıktık çekime."

  Geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülenen Sayışman, oyunculuğun yapımcılıktan daha kolay olduğunu belirterek, "Bir şirketteyim, bir setteyim, bir montaj stüdyosundayım. Keyfim çok yerinde, şikayetçi değilim ama biraz uykusuz bırakıyor. Yorucu, stresli" ifadelerini kullanmıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow