hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta kimdir? Seda Türkmen eşi kimdir, hangi dizilerde oynadı?

  Tövbeler Olsun Nazmiye Horanta kimdir Seda Türkmen eşi kimdir, hangi dizilerde oynadı
  expand

  Tövbeler Olsun dizisinde Nazmiye karakterini canlandıran Seda Türkmen'in hayatı merak ediliyor. Güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle izleyicinin beğenisini kazanan Nazmiye Horanta karakteri Seda Türkmen tarafından canlandırılmaktadır. Peki ama Seda Türkmen kimdir, kaç yaşındadır?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akıllı, zeki ve sade bir kadın olan Nazmiye karakteri Tövbeler Olsun dizisi izleyicileri tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Peki ama Tövbeler Olsun dizisinin Nazmiye'si Seda Türkmen kimdir?

  Tövbeler Olsun Nazmiye kimdir? 
  Akıllı, zeki, sade ve şık bir giyim tarsi olan Nazmiye, Namzet’in Ayşe’den olma kızıdır. Nazmiye, ölen annesini unutmayan ve cici annesi Latife’yi de bir türlü kabullenemeyen kızıdır. Bu sebeple Latife’nin üzerinde bir baskı unsuru olarak evde sürekli gerçek annesini hatırlatır. Aynı zamanda babacı olan Nazmiye, Horanta Holdingte Tanıtım ve Medya Sorumlusu olarak çalışır. Nazmiye babasından para tırtıklamasa da kardeşleri Sinan ve Buğra’nın tırtıkladığını bilir ve ikisine de birbirini söylemeden babası üzerinden tehdit edip aylık kendi komisyonunu alır. Ve Nazmiye’nin bu paraları alıp ne yaptığı merak konusu olur. Nazmiye’ye, holdingte Osman Necipoğlu’nun adamı olan holdingin avukatı Anıl aşıktır. Nazmiye’yi bir kişi daha sever o da Finans Müdürü Ertan’dır.

  Seda Türkmen kimdir?

  1 Ocak 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında 8 yıl keman eğitimi alan Seda Türkmen aynı üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Usta isimleri de kadrosunda yer aldığı Papatyam ve Annem Uyurken dizileriyle dikkatleri üzerine çekti.

  Fatih Harbiye dizisinin kadrosunda yer aldı. 19 Ağustos 2017 tarihinde kendisinden üç yaş küçük olan meslektaşı Bora Akkaş ile nikah masasına oturdu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow