hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tozlu Yaka Ayla kimdir? Tozluyaka Kenan'ın sevgilisi gerçek adı! Duygu Özşen hangi dizilerde oynadı?

  Tozlu Yaka Ayla kimdir Tozluyaka Kenanın sevgilisi gerçek adı Duygu Özşen hangi dizilerde oynadı
  expand

  FOX TV’de yayınlanan Tozlu Yaka dizisinde Ayla karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Duygu Özşen, Tozlu Yaka dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Duygu Özşen kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Duygu Özşen, Tozlu Yaka dizisinin oyuncu kadrosunda Ayla karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Duygu Özşen hangi dizilerde oynadı?  

  Duygu Özşen kimdir?

  Duygu Boztepe ya da Duygu Özşen olarak da bilinir. 1983 yılında dünyaya gelen Duygu Özşen, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 35.5 Akademi’de oyunculuk eğitimleri alan Duygu Özşen, bu zamana kadar birçok dizi-film, reklam ve projede rol almıştır. Güzel oyuncu Duygu Özşen ayrıca 2008 Miss Turkey’de ”Türkiye Yüz Güzeli” seçilmiştir. Özşen, aynı zamanda birçok program, organizasyon ve lansmanın sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılında eşi Sertaç Boztepe’yi kanserden kaybeden Duygu Boztepe’nin bu evliliğinden Duru isminde bir kızı olmuştur. Güzel oyuncu Duygu Boztepe, 2021 yılında Ersin Özşen ile evlenmiştir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow