hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tozlu Yaka Hazal kimdir? Çağla Şimşek hangi dizilerde oynadı? Küçük Gelin'de oynamıştı!

  Tozlu Yaka Hazal kimdir Çağla Şimşek hangi dizilerde oynadı Küçük Gelinde oynamıştı
  expand

  FOX TV’de yayınlanan Tozlu Yaka dizisinde Hazal karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Çağla Şimşek, Tozlu Yaka dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Çağla Şimşek kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çağla Şimşek, Tozlu Yaka dizisinin oyuncu kadrosunda Hazal karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Çağla Şimşek hangi dizilerde oynadı? 

  Tozlu Yaka Hazal kimdir?

  Hayalleri belki de en büyük olan kişidir Hazal. İsteklerinin, sahip olmayı arzuladıklarının sınırı yoktur. Her şeyi elde edebilecek gücü olduğunu da çok iyi bilir. Çok güzel ağlar ama bir o kadar da güzel cilve yapar. İnsanların zaaflarını çok iyi fark edebildiği için herkese başka yüzünü gösterir. Girdiği bir savaşta kazanmak için yapmayacağı şey yoktur. Güce aşıktır ve güçlü olan herkes onun ilgi alanındadır.

  Çağla Şimşek kimdir?

  Çağla Şimşek, 1 Ağustos 2002 tarihinde İstanbul'da doğdu. Arel Üniversitesinde Sosyoloji bölümünde Psikoloji Çap yapmaktadır.2007 yılında Elveda Derken dizisiyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Diğer dizi projeleri ; Kırmızı Işık, Kayıp Prenses, Hayat Devam Ediyor, Küçük Gelin , Kardeşlerim'dir.
   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow