hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Tozlu Yaka oyuncularının isimleri ve yaşları! Tozlu Yaka dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Tozlu Yaka oyuncu kadrosu

  Tozlu Yaka oyuncularının isimleri ve yaşları Tozlu Yaka dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Tozlu Yaka oyuncu kadrosu
  expand

  FOX TV’in yeni dizisi Tozlu Yaka oyuncu kadrosu merak ediliyor. Tozlu Yaka dizisinin yaz dizisi olacağı planlanıyor. Tozlu Yaka dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Tozlu Yaka oyuncuları kimdir? İşte Tozlu Yaka hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yapımcılığını NTC Medya’nın ve yönetmenliğini Semih Bağcı’nın üstlendiği Tozlu yaka dizisinin liseli gençlerin etkileyici hikayesini anlatacağı açıklandı.  “Tozlu Yaka” dizisi yakında FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Tozlu Yaka dizisinin oyuncuları kim?

  Tozlu Yaka  Oyuncu Kadrosu

  Tozlu Yaka dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Tozlu Yaka oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Tozlu Yaka Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Tozlu Yaka dizisinin oyuncuları arasında; Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Duygu Özşen, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak yer alıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow