hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Turabi, Survivor 2023 yarışmacılarını uyardı

  Turabi, Survivor 2023 yarışmacılarını uyardı
  expand

  İki kere Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabından Survivor 2023 yarışmacılarına seslenerek uyarıda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren eski Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran, bu sefer de Survivor 2023 yarışmacılarına seslendi.

  Daha önce iki kez Survivor'da şampiyon olan Turabi Çamkıran, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, yeni sezon yarışmacılarına şu şekilde seslendi:

  "Survivor 2023 yarışmacıları, Survivor hayatlarını kolaylaştırmak istiyorlarsa beni dinlesinler! Sakın gitmesinler! Eğer açlığa, sivrisineklere, uykusuz ve aç geçecek gecelere, aile ve arkadaş özlemine, sert tahtada aylarca yatmaya, yüzünü bile görmek istemediğin kişilerle aynı adada kalmaya, konsey stresine ve bunlar gibi daha onlarca zorluğa dayanamayacaklarsa sakın ha sakın gitmesinler. Sevgili yeni Survivor kardeşlerim, aklınızın bile alamayacağı açlıkla ve zorlukla karşılaşacaksınız. Şimdilik içinizden 'Ben dayanırım, ben ne zorluklar, açlıklar gördüm!' diyeceksiniz. İlk haftadan sonra 'Ben nereye düştüm!' diye düşüneceksiniz. Kazasız belasız hepimize güzel bir sezon dilerim.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow