Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı oyuncuları kimdir? Nerede çekildi? Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı konusu nedir?

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı oyuncuları kimdir? Nerede çekildi? Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı konusu nedir?

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı oyuncuları kimdir? Nerede çekildi? Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı konusu nedir?

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı nerede çekiliyor sorusu gündemde. Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkan coğrafyasındaki zulmün önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet'in seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini konu ediyor. Peki ama Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı oyuncuları kimdir, kaç yaşında? Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı konusu nedir?

Yönetmenliğini Kamil Aydın'ın üstlendiği Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminde birbirinden önemli oyuncuları yer alıyor. Birçok izleyici Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı nerede çekildi, konusu nedir? gibi soruların yanıtlarını araştırıyor. İşte Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı detaylı bilgiler...

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı konusu nedir?

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkan coğrafyasındaki zulmün önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet'in seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini konu ediyor. Fatih Sultan Mehmet, İstanbul'un fethinin ardından rotasını Roma'ya çevirir. Ancak bu sırada Sırp kralı Lazar, Fatih Sultan Mehmet'in Avrupa'daki kararlı ilerleyişinin önüne geçmek ister. Fatih Sultan Mehmet'e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlılara karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme neden olan Lazar'ın planını bozmak için, harekete geçer. Fatih'in Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı oyuncuları kimdir?

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı oyuncuları arasında Emre Kıvılcım, Ece Çeşmioğlu, Leven Özdilek, Serdar Gökhan, Ebru Özkan yer alıyor. 

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı nerede çekildi?

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filminin İstanbul'da ve çeşitli illerde stüdyolarda çekildiği biliniyor. Yaklaşık 50 bin metrekarelik alana inşa edilen film setinde çekilen filmin hazırlık süreci 1 yıl sürdü. 15. yüzyılın mekanlarına uyum sağlamak amacı ile hazırlık sürecinin bir hayli uzun olduğu film farklı bölgelerde de çekilmiştir.