hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Türkü Turan'ın hayali dikkat çekti

  Türkü Turanın hayali dikkat çekti
  expand

  Oyunculuğu kadar şarkıcılığıyla da adından söz ettiren Türkü Turan, Nişantaşı'nda bir cilt bakım markasının lansmanına katıldı. Çocukluğundan itibaren şarkı söylediğini belirten Turan, "Çok uçuk" dediği hayalini de açıkladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkü Turan, "Kısa filmlerde rol aldım ve dünyada film festivallerinde gösterilmeye başlandı, hatta ödül de aldı. Bundan dolayı çok mutluyum. Geçtiğimiz yaz bir şarkı çıkarmıştım ve devamını getirmeyi düşünüyorum. Hem oyunculuk hem şarkı yapmak zor oluyor ama üstesinden geleceğime inanıyorum" dedi.

  Konser için hazırlıklara şimdiden başladığını, yeteri kadar şarkı sayısına ulaştığında sahnelerde olacağını dile getiren ünlü isim, "Çocukluğumdan itibaren şarkı söylüyorum hatta oyunculuktan daha çok kendime yakın hissediyorum şarkı söylemeyi. Güzel hayallerim var, mesela The Weeknd ile düet yapmak gibi. Çok uçuk bir hayal ama umarım bir gün gerçek olur" ifadelerini kullandı.

   

  Mısırlı ve İtalyan hayranlarının sosyal medyada kendisine bolca mesaj attığını dile getiren Turan, bu duruma çok sevindiğini ve önümüzdeki hafta arkadaşları ile Mısır'a tatile gideceklerini söyledi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow