hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Üç Kız Kardeş 39. bölüm fragmanı yayınlandı!

  Üç Kız Kardeş 39. bölüm fragmanı yayınlandı
  expand

  Üç Kız Kardeş’in son bölümün ardından yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı! Üç Kız Kardeş 38. bölüm sonrası yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacağı merak uyandırdı! Üç Kız Kardeş 28 Şubat Salı akşamı yayınlanacak olan 39. bölüm fragmanı yayınlandı!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkan, Somer’in tüm mesafesine rağmen onu tekrardan kazanmaya çalışırken diğer yandan da hayatını değiştirecek bir dönemden geçer. Türkan içinde bulunduğu karanlıktan çıkmak için çok güzel bir sebebe tutunmuşken, bu haberi Somer'le paylaşmak için sabırsızlanır.
   
  Türkan yalvardı, Somer affetmedi 
  Türkan, Somer’in kendisini affetmesi için adeta yalvarır. Ancak Somer, Türkan’a ve evliliğine olan güvenini kaybetmiştir. Türkan, geçmişte Somer’e ve evliliğine nasıl sahip çıktığını gözyaşları içinde anlatsa da fayda etmez.

  Rüçhan, suçunu itiraf etti 
  Rüçhan, Özer’in komaya girmesiyle kendisini suçlamaya devam ediyor. Polisler ise Mustafa’yı gözaltına alınca olaylar iyice çıkmaza giriyor. Rüçhan, sonunda polislere gerçeği itiraf ediyor.
   
  Türkan, Rüçhan’dan özür diledi 
  Türkan, Rüçhan’a söylediklerinden pişmandır. Rüçhan ise Türkan’la konuşmamaya devam eder. Türkan, üzgün olduğunu anlatarak Rüçhan’dan özür diler. Rüçhan, Türkan’ın özrünü kabul edecek mi?

  Türkan, Somer’i Mine’nin yanında buldu 
  Somer de Türkan’ın geçmişte yaptığı hataları tek tek yüzüne vurmaya devam eder. Böylece Türkan’a olan öfkesini içinde daha da büyütür ve ona olan uzak tavrını da netleştirir. Türkan ise şahit olduğu bir anla, Somer’le ilişkisiyle ilgili yeni bir karar alma noktasına gelir.

  Türkan, evi terk etti 
  Somer’i Mine’nin evinde gören Türkan, yeni hayatına ilk adımı atmak için harekete geçti. Somer’i ve evi terk eden Türkan, gözyaşları içinde eşyalarını topladı ve yeni bir ev tuttu. Türkan için hayatın zorlu mücadelesi böylece başlamış oldu.

  Evden ayrılan Türkan kendine başka bir ev tutup orada yaşamaya başlar. Ailesinin davetini de reddeden Türkan, ne kocası Somer'in ne de babasının evinde kalmayacağını söyler. Ancak Türkan bu kez ise yapayalnız kalır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow