Üç Kız Kardeş 5. bölüm izle tek parça! Üç Kız Kardeş son bölüm full izle!

Üç Kız Kardeş 5. bölüm izle tek parça! Üç Kız Kardeş son bölüm full izle!

Üç Kız Kardeş 5. bölüm izle tek parça! Üç Kız Kardeş son bölüm full izle!

Kanal D'de yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 5. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 5. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Üç Kız Kardeş dizisinin 5. bölümünde; Türkan, Somer’in ona karşı sevgisizliği karşısında yine de umudunu kaybetmez, başka bir çare arayışına girer. İşte Üç Kız Kardeş 5. bölüm full, tek parça, HD, kesintisiz izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Üç Kız Kardeş dizisinin 5. bölümü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Üç Kız Kardeş dizisinin son bölümünde; Türkan, Somer’in boşanma istediğini kabul etmez. Somer beklemediği bu tepki karşısında Türkan’a çok öfkelenir. Türkan ise Somer’in bu öfkesi ve sessizliği karşısında bir karar verir. Ancak anlar ki onun için bütün yollar kapanmıştır artık… İşte Üç Kız Kardeş son bölüm full izle linkleri...

Üç Kız Kardeş 5. bölüm izle

Nesrin, Türkan’ın Somer’le ayrılığına Rüçhan’la yaptığı iş birliği sayesinde engel olduğunu ve tatlıya bağlandığını düşünür. Sadık ise Fatih’in tehditleri karşısında zor durumdadır. Bunu Nesrin’le paylaşamaz ve kendisini halletmeye çalışır.

Rüçhan, Türkan’a yaptığı baskıyla Somer’den boşanmamasını, imzayı atmamasını sağlamıştır. Ancak bu onu rahatlatmaz. Çünkü Mine’nin Somer’i kendine bağlayacak çok büyük bir kozu olduğunu öğrenir. Bunu önüne geçmek için harekete geçer. Bu da Mine’yi Somer’e karşı daha çok doldurur.

Dönüş, arkadaşı Dilek için bir fedakarlıkta bulunur. Ancak bu yaptığı Derya ile arasından büyük bir soruna neden olacaktır.

Türkan, Somer’in ona karşı sevgisizliği karşısında yine de umudunu kaybetmez, başka bir çare arayışına girer.